Skocz do zawartości

Będą emocje czy nie?


zakręcony

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 135
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Czemu? CZEMU?! Mam de ja vu. 5 lat temu ten mecz z Panathinaikosem... Do dzisiaj go pamiętam, każdą minutę. Pamiętam nieuznany gol Marka Penksy i te babole tego dziwnego sędziego. Mordę Majdana i czerwo Sobolewskiego. Po pięciu latach myślałem, że w końcu przestanę myśleć o tym meczu. I myślę, że przestanę, przypominając sobie, przez najbliższe X lat o tym meczu... W takim meczu nie chodzi o piłkę nożną i technikę, dośrodkowania. To są tylko emocje, krótkie zrywy i huśtawki nastrojów. Nikt tu nie wystawia 20.0 za telemark. I gdy Wilk strzelił tą bramkę uwierzyłem tak jak wtedy, kiedy Sobolewski uderzył z dystansu... Czemu nie mogę widzieć polskiej drużyny w LM? Czemu kolejny raz?! Chciałbym widzieć, że grają, mogliby zdobyć 0 punktów, ale to by mi wystarczyło. Nie wierzę po raz kolejny, nie chce mi się słuchać tych wszystkich narzekań dotyczących poziomu polskiej piłki. W kilku minutach nie liczy się poziom piłki nożnej w Polsce. Liczy się 22 piłkarzy na boisku, boisko, piłka, ciężki oddech i sekunda nieuwagi. Nie wiem, nie wiem czy Liga Europejska będzie miała chociaż trochę tego smaku, z resztą co ja mogę powiedzieć, kiedy w XXI wieku nawet go nie zasmakowałem... Nie chce mi się dywagować co zawiodło. Chce mi się po prostu płakać, jak myślę, że tak bardzo na to liczyłem i tak bardzo się przeliczyłem... I na koniec zapytam tak jak zacząłem, bo pytanie pozostawiłem bez odpowiedzi. Czemu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już się w 60 minucie uspokoiłem... Mówi się trudno...

Ale pytam po co strzelali tego jednego gola... Znowu nadzieje wróciły, ba już pisałem smsa do żony że jednak wygramy ... i bah. 3-1 aaaaaaaaaaaa

JA mówię zamknąć PZPN, zrobić coś mniejszego... Wszystkie gwiazy polskiej piłki nożnej wygonić do super expresu, do faktu albo do telewizji do talkshow, nie na boisko.... Niech zaczną grać młodzi zdolni a nie nadziani piłkarze którzy w trakcie meczu mają whu sadła i procentów po ostatniej diecie...

Niestety niewłaściwi ludzie na niewłaściwych stanowiskach...

Przecież oni są fachowcami w dziedzinie piłki nożnej, a raczej mają być fachowcami...

Fachowiec nie wychodzi na warsztat i nie wypluwa płuc po 1/4 roboty...

nie wiem czy za mało im płacą czy za dużo...

JA JAK BYM TAK GRAŁ JAK ONI TO BYM SIĘ PRZEKWALIFIKOWAŁ I ZACZĄŁ POZYCJONOWAĆ

A w wolnej chwili forum-budowa.pl ew. praktycznie Uwaga awaria!

A to: portal branży budowlanej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam - jest tyle dyscyplin sportowych, w których polskie drużyny wypadają całkiem dobrze, a na pewno o wiele lepiej, a największe zainteresowanie i najwięcej emocji wzbudza cały czas piłka nożna, w której nasz zespoły od kilkudziesięciu lat są delikatnie rzecz ujmując niezbyt dobre...

Bo wprawdzie polskie drużyny i nasze reprezentacje w innych dyscyplinach mają obecnie sporo sukcesów, no ale przecież jak Górski był trenerem to Orły...

Pozdrawiam

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Piotr jakiś

Dlatego, że to tak piękna dyscyplina. Wystarczy piłka, kawałek boiska i 4 patyki i możesz grać. Jest nieprzewidywalna i zaskakująca. Często niesprawiedliwa. Gole powodują prawdziwą euforię, bo padają rzadko. W piłkę może grać każdy - duży, mały. Każdy może strzelić gola. Każdy może wygrać. Można by długo mówić czemu, ale fenomen piłki nożnej nie dotyczy absolutnie żadnych sukcesów. Tu chodzi o co innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu chodzi o zachowanie zimnej krwi której brakuje polskim piłkarzom w tym Wiślakom w meczach o duże stawki, nie tylko piłkarzom ale ogólnie sportowcom np ostatnie wyczyny Polskich siatkarzy

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności