Skocz do zawartości

Będą emocje czy nie?


zakręcony

Rekomendowane odpowiedzi

Legia awansowała z fazy grupowej LE!

Rado daje awans no i młodzi polscy piłkarze się wykazali. Dobry mecz Żyro, asysta Wolskiego bramka Kucharczyka i słowacki Schmeichel w bramce!

"Puchar jest nasz!" :)

Brawo!

... nie ma tu właściwie życia, tylko powolne umieranie kolejnych dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 135
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Kode aż tak bardzo bym nie marzył :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No popatrzcie, Legia trafiła na Spartaka, mówiliśmy, że ma najgorzej, a tu prosze. Przeszła Spartaka i wychodzi sobie z grupki. Gatulacje :)

Wisła, ehh, szkoda komentować. Kiepsko w lidze, kiepsko w LE.

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Legia to ten zespół, który sobie teraz na wyjeździe hurtowo mycki przymierzał? Fajny zespolik, taki polski ;)

Zespoliki to może są na Twojej wsi (oczywiście nie mam nic do wsi np: we wsi Ruda na mazowszu robią obłędny do granic możliwości chleb na zakwasie). Jak kiedyś pojedziesz gdzieś dalej na wycieczkę ze swoim kółkiem różańcowym dowiesz się że dobrym obyczajem jest w pewnych miejscach taka myckę założyć niezależnie czy Twoim bogiem jest Jahwe czy np: puszka soku pomidorowego Andiego Warhola. Tylko Legia :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak, tylko Legła, wiem :) Generalnie wali mnie oszołomstwo kiboli, większe niż moherowych, ale w tym wypadku może mi wyjaśnisz co takiego kieruje pajacami, którzy nie są żydami, do zakładania tego szczególnego nakrycia głowy? Niechęć do odwiedzenia innych krajów na świecie, które nie uznają państwa Izrael czy może takie materiały każą im solidaryzować sie z "tym uciśnionym" narodem?

nie każdy kto ma pisaka jest Dostojewskim,

nie każdy kto ma siusiaka jest Casanovą

i nie każdy kto ma rumaka - pozycjonerem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest temat o złych, kiobolach, żydach, Grzesiu Lacie (to na wrazie co), o tym, że w polskim klubie może być więcej obcokrajowców niz Polaków, więc weźcie swoje grabki i spadówka z tej piaskownicy.

Ja nie pamietam by 2 polskie drużynki ostatnimi czasy były w grze na tym etapie europejskich pucharów. Wasz jad do czegoś/kogoś tam, mimo, że nie kibicuję tym druzynom w naszej lidze, tu nie jest mile widziany. Poszli na jakis protest w realu. Kysz...

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie pamietam by 2 polskie drużynki ostatnimi czasy były w grze na tym etapie europejskich pucharów. Wasz jad do czegoś/kogoś tam, mimo, że nie kibicuję tym druzynom w naszej lidze, tu nie jest mile widziany. Poszli na jakis protest w realu. Kysz...

41 lat temu miala miejsce taka sytuacja ;)

@domains nie sposob sie z Toba nie zgodzic ...

Dziś (L) sobie rozjedzie Hapoel i pozostaje tylko liczyć na fajne zespoły w losowaniu

No chyba jednak nie, slaba gra wystawiaja slabszy sklad i sie dziwia ze nie maja pozniej pieniedzy ( 1 wygrana w LE = 140 tys. EURO )

Ja mam nadzieje ze trafia na oba manchestery :)

Kody -25% na hosting w biznes-host.pl
 

@mcmagik ~ maszyna jest tak głupia, jak jej użytkownik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, nie wiedziałem, że linia obronna będzie wczoraj tak wyglądała ;)

Ja tam liczę na Valencię dla Legii. Przynajmniej dwa ulubione kluby ze sobą zagrają :)

... nie ma tu właściwie życia, tylko powolne umieranie kolejnych dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności