Skocz do zawartości

Andrzej Lepper nie żyje


satin0

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Mam nadzieję że nie bedzie teraz w mediach rozpaczy tych, którzy opluwali go przy każdej wypowiedzi, niech będą konsekwentni.

Natomiast mi osobiście na swój sposób będzie go brakować, jeszcze rok temu byłem na Uniwerku na spotkaniu z nim, bardzo sympatyczny człowiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo też, gdzie te jaja pchał.

Tak z ciekawości... Robiłeś za prześcieradło? Widziałeś? Zapadł wyrok skazujący?

A nawet jakby pchał - to Ty osobiście nigdy nic nie nawywijałeś (nie mówię o TAKICH akcjach, o które był podejrzewany, tylko o krystalicznej czystości)?

Ja napisałem tylko, że gość miał jaja.

I żeby było jasne - nie byłem fanem AL. Ale nie lubię takiego p...

Wiązanie krawatów, tańce murzyńskie, wizytówki, reklamy i inne akrobacje.

Dobre strony, unikalny opis? Moderowany katalog stron i Katalog stron www - pisz po darmowe kody. Sklepy internetowe, handel: katalog askway.biz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś ma w jakikolwiek sposób związaną stronę z AL to statystyki wyszukiwania dla "andrzej lepper śmierć" i podobne pokazują duże zainteresowanie. Nawet dla strony na dalekiej pozycji jak moja (cytatybaza.pl).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@radoslaus ...

Nie pogadasz sobie z nim przez dwa razy po 3 dni (za każdego "idiotę" osobne 3 dni).

Wracając do tematu - jak donosi gazeta -> https://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,8...yl_dla_nas.html Andrzej Lepper snuł plany na kolejny dzień. Trochę to dziwne jak na samobójcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Erbit: może do końca bił się z myślami i walczył. Typowa maska "twardziela" a wewnątrz rozterki, czasem na zewnątrz pokazuje się jedno a wewnątrz jest coś innego, mógł to zrobić pod wpływem impulsu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności