Skocz do zawartości

Kwejk.pl i żałosny filmik na YT.


Seen88

Rekomendowane odpowiedzi

Nie lubię KK, nie byłem fanem JP II - między innym za podejście do antykoncepcji, ale wideo faktycznie żałosne, autor moim zdaniem, mimo przejścia mutacji jeszcze nie wyszedł z piaskownicy. To może się kwalifikować na obrazę uczuć religijnych (za słowa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Upadek podstawowych wartości i tradycji :) Mam nadzieję, że ci ludzie nie wejdą w dorosły wiek jako idioci. Papież, Hitler i Jezus, to ma być śmieszne?! Nie jestem wierzący, ale to co się dzieje jest 'niepokojące'. Może by tak obowiązkowa lekcja patriotyzmu? Trylogia Sienkiewicza dla każdego i mamy lepszy kraj :aniolek:

Najtańsze domeny w Polsce - 13685790121473354021 -3% kod na dowolny serwer wirtualny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś podobnie było z wykop.pl, ktoś się podszył, media podłapały... Oczernianie za pomocą JP II jest dość popularne ostatnimi czasy.

Jak dla mnie tania prowokacja nie dajcie się wciągnąć napiszcie do kwejka niech ich pozwą to się dzieciakom odechce hejterzenia i trollowania jak dostaną wezwanie z policji / prokuratury :)

Nie mam pojęcia dlaczemu wyleciały i mają filtera Polskie znaki w adresach Joomla od nowa napisane, czytelnie i logicznie. Dylemat adres z www czy bez? Powinno to rozwiać wszelkie wątpliwości.

Naprawiam kodowanie [krzaki, chińskie znaki, polskie znaki] dowiedz się także czymże jest kodowanie znaków bo to podstawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież z góry wiadome że tego typu portale są przeznaczone do grupy odbiorców oznaczonych etykietą : nizina społeczna. 90% młodych ludzi ogranicza się do tylko kilku rzeczy: czatuje na gg, przegląda facebooka, przegląda portale typu kwejk itp. A czemu nie robią czegoś wartosciowego? Bo są debilami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności