Skocz do zawartości

Wątek nostalgiczny


kava

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 46
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Wawa - jak wawa.

Market + sypialnia. Też wszystko 9.99

Koło Pałacu Kultury postawili taką wielką metalową konstrukcję udającą choinkę i chwalą się, że najwyższa w Europie ;-)

Ładnie miga - ale nastroju za grosz.

Parząc po oknach to jeszcze choinek nie ma.

Ale jak wychodzę na spacer to rzut beretem do lasku - a tam śnieg i pełno choinek :-) Od razu robi się świąteczniej ...

I moja maluda śpierwa "huhu ha huhu ha nasa zima zla". Więcej na razie nie umie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też poprę powyzsze.

Ludzi w Wawie Posrało dosłownie cały tydzień korki Markety konsumpcja/konsumpcja/konsumpcja.

Swieta są w sercach a nie na ulicy.

Uszy w górę Kava:)

Firmę w Polsce utrzymuje czynną od 1997 roku w Hamburgu od 2008 Roku więc nie robią na mnie wrażenia awatary i linki w stopce. Zajmuje się od zarania początków Black Hat Seo. Mam prawo do zapomnienia. Niech się firma Google zajmie sztuczną inteligencją zanim  Sam Altman ich wyprzedzi :) Moje stare konto https://www.forum.optymalizacja.com/profile/21-kill-bill/  :( boże jaki młody byłem i głupi. Wróciłem i wchodzę z drzwiami nie drzwiami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzi w Wawie Posrało dosłownie cały tydzień korki Markety konsumpcja/konsumpcja/konsumpcja.

Nie tylko w Wawie chyba wszedzie ...

Dwa tygodnie latania za duperelami i co ...

Swieta są w sercach a nie na ulicy.

Nawet przy stole swiatecznym ludzie nie potrafia okazac serca ... i co to za swieta ... drogie prezenty, glupie zyczenia, wszystko na pokaz bo tak wypada ...

Wspolne spiewanie koled jakos nie uchodzi bo to staromodne ... ehh ... coraz blizej swieta ... Macdonald spotkajmy sie :)

...nic nie dzieje się bez przyczyny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, Swieta to zawsze zakupomania...

Ale choinka, sniezek, zmarzniety nos, cieply kaloryfer, przemoczone buty, barszczyk ulubiony Hortexu, ryba na ktora tylko patrze bo i tak nie tkne, rzez karpia, ostatnie dni obowiazkow przed odpoczynkiem...

Łeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!

Czlowiek zawsze bedzie tesknil za tym, czego akurat nie ma. Wiekszosc z was pewnie bardzo chetnie polazilaby teraz bez kurtek i pokradla te pomarancze, co?...

La Palma tu żyję.

Strony www, ilustracja to robię.

Link Vault jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propo świąt, no cóż Wrocław tez w końcu zawiało, ale jak ktoś to napisał świeta w sercu a nie w markiecie, i tak Kava powiem Ci że zrezygnowąłem w tym roku ze świąt i będe jeździł po dzoeciach z Hospicjum jak świety mikołąj z prezentam,i i dopiero w drugi dzień świąt lecę do rodzinki, wieć niech nei bedzie CI smutno....

A jak bedę śpiewał zdzieciakami koledy to pomyśłe o szalonej Kavie :(

Zdjecia Jasia Mikołaja moze jak zrobie to zmieszczę ;)

Aha a moze KAva piszesz sie na mojego Elfa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kava damy radę ;)

przytniemy nóżki, wytniemy troche w tułowiu, doczepimy elfickie uszka, wrzucisz na twarz anielski wzrok i damy radę, tylko pytanie jak ci do twarzy w zielenie hehehehehehhe

p.s. żebny nei było tez nei mam gabarytów tego od prezentów, ale czego to ludzie z Wrocławskiego PWST nei zrobią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pneuma to byl sztylet w serce ;)

Ta ostatnia fotka z linka to Lubicz?... droga na komisariat, czy cos myle? :) Ech sylwester zeszloroczny tam spedzilam.. tzn nie na komisariacie :D

La Palma tu żyję.

Strony www, ilustracja to robię.

Link Vault jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności