Skocz do zawartości

Ahrefs.com -backlinki, anchory itp


Hicarian

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Mam wrażenie, że w ostatnim czasie SEO SpyGlass pokazuje bardzo okrojone wyniki, porównałem kilka stron. Zauważyliście to samo?

i to nawet bardzo - mam propozycję - ja do nich napiszę dziś możesz zrobić to samo w najbliższym czasie, może się zreflektują by nie robić klientów w bambuko :)

domena ma ponad 70tys w ahrefs bl a spyglass mi pokazuje trochę ponad 15.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

te 2 roboty obecnie najbardziej banowane przez społeczność SEO i osoby co za takich się uważają, wiec za wiele tymi narzędziami już nie zdziałasz.Z całym szacunkiem do twojego doświadczania ale tak już dawno nie jest. Teraz tym można obserwować najwyższej linkowanie jakiś leszczy co walą w katalogi, precli i poszczają "blasty: na zaspamowane fora. Prawdziwe zaplecza już dawno ukryte przed tymi narzędziami co wymieniłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tobą MaxPan, bo sam tak robię, ale na mojej liście jest znacznie dłuższa lista banowanym z poziomu htcaccesa botów. Natomiast narzędzia które nie są wrażliwe na banowanie muszą mieć crawlery którą się nie przedstawiają, a to mało poprawnie politycznie ;)

Okolice Krakowa - zdjęcia, opisy wycieczek po Małopolsce etc.

r0qqgk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te narzędzia pokazuje tylko to co nie jest zablokowane, powalająca większość zaplecz maja zablokowane twe roboty wiec linków nie zobaczysz

Podejrzewam ze chcesz sprawdzić jak działają

netimage.pl

bo robią Wam SEO, wiec mowie tym nie sprawdzisz dokladnie

p. sorry cofam co powiedziałem, bo widzę nawet 301 ki widać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to firma zaprzyjaźniona, pozycjonuję samodzielnie i dlatego tak jest dla mnie ważne, czy nie robię błędów :) A profile linków w obu programach są bardzo rózne: Majestic pokazuje, że jest wszystko ok, ładne zróźnicowanie, natomiast ahref mówi co innego, że za dużo linków na kilka słów kluczowych. I teraz już nie do końca wiem, jak mam na to patrzeć, tym bardziej, że wiele linków uległo skosowaniu, a dobrze byłoby wiedzieć, jak wygląda to, co zostało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozycjonuję samodzielnie

to pochowaj te 301 ki z Mariquita w nazwie przynajmniej, a tak na marginesie mogę tobie zaproponować TOP1 na Mariquita za 200 zl netto miesięcznie. Mam co niejakie zaplecza moje, pozostałości po byłym kliencie po co maja się marnować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za radę. 301ki znikną same, bo za moment domeny wygasną. Na Mariquitę już się nie pozycjonuję, bo marka padła... Ale dziękuję za propozycję.

Mam jeszcze jedno pytanie, choć chyba nie do końca w tym temacie: Majestic pokazuje domeny, linkujące do mojej, ale ja tam żadnych linków nie widze i nie bardzo wiem, skad mogły się wziąć. Czy warto, na wszelki wypadek, usunąć je poprzez disavow tool? Niektóre to na przykład strony w budowie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności