Skocz do zawartości

Ciekawość


adiectus

Rekomendowane odpowiedzi

@ gniotek - o SEO (pozycjonowaniu) to chyba tylko takich na których nie byłoby samych ogólników, a konkretne metody działania z rozpisaniem na czynności, metody zdobywania linków, domen itd. Ale tak naprawdę taki nigdy nie powstanie - właściciel zabrałby sobie chleb :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co opisuje dany temat dokładnie, czyli jeśli mam blog o php to nie interesują mnie wpisy o nowej wersji bla bla bla wraz z lista zmian. Chce poznawać odpowiedzi na ciekawe tematy, poznawać inspiracje. Kluczem przede wszystkim jest unikalny content a nie przepisany na nowo z innej strony.

Dla poruszanego przykładu (fotografia) chciałbym poznać przykłady wykonywania danych zdjęć w

Określonych warunkach, np. Zdjęcie na Allegro bez dostępu do namiotu bezcieniowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem o zrobieniu bloga "seo" w oparciu o m.in. PiO i informacje tu zawarte.

Chodzi mi o to, że przynajmniej kilka razy w miesiącu są zadawane pytania np. o to jaką domenę użyć pod zaplecze lub na czym budować zaplecza.

Pytanie jak przy każdym "biznesie" czy byli by zainteresowani - blog z informacjami dotyczącymi pozycjonowania dla początkujących + testy ciekawych maszyn i stron przydatnych pod seo oraz ewentualnie inne rzeczy z tej dziedziny które by interesowały czytelników.

Proszę mnie tutaj nie zjechać przez to że chciałbym prowadzić bloga o tej tematyce a sam nie raz zadaję (dla większości) proste pytania, ponieważ do każdej porady (do każdego artykułu) dobrze bym się przygotował :-)

A tak po za fotografią i SEO to czego może brakować (co jest potrzebne) - testy środków czystości ?:-) (temat zaczerpnięty z bloga Krzyśka Lisa)

Darmowe szablony pod SEOKatalog

Darmowy katalog stron - dodaj swoją stronę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze bez żadnych złośliwości ... najpierw sam zdobądź wiedzę na temat seo a dopiero później zacznij nauczać innych, kieruj się doświadczeniem a nie informacjami zdobytymi w "oparciu o m.in. PIO" bo możesz nieumyślnie wprowadzać ludzi w błąd w wielu kwestiach.

IMHO trzeba się jednak na czymś znać żeby stworzyć dobrego bloga a podejście typu :

Proszę mnie tutaj nie zjechać przez to że chciałbym prowadzić bloga o tej tematyce a sam nie raz zadaję (dla większości) proste pytania, ponieważ do każdej porady (do każdego artykułu) dobrze bym się przygotował :-)

To jakaś porażka :D

Sam jestem początkujący i nie chciał bym przez przypadek trafić na takiego bloga i z niego zdobywać info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jakoś nie znalazłem bloga z praktycznymi testami/poradami - "jakie słuchawki wybrać do Sony Ericssona?" "jaki proszek do prania kolorowych ubrań?" "jaką pastę do zębów wybrać?" "jaki skrypt forum wybrać?" "czym się kierować wybierając szkołę nauki jazdy" itd. :D

Tylko to "trochę" pracochłonne by było. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adiectus, szukasz niszy w której mógłbyś zarabiać na blogu jak Krzysztof Lis, co?

Wybacz, ale dla mnie temat jest skończony.

Twoje posty brzmią jak wiadomości dziesięciolatka, który podchodzi rodziców bo chce wyciągnąć na laptopa.

Mhm... tęskniłem?

Jeżeli szukasz kogoś, kto zrobi profesjonalne zdjęcia, to zapraszam! Fotografia Produktowa - klik klik!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności