Skocz do zawartości

Ciekawość


adiectus

Rekomendowane odpowiedzi

Może blog z pomysłami na tematykę bloga? :)

Bierzesz jakiś temat, analizujesz zapotrzebowanie, plusy i minusy, możliwości zarobku, szukasz działających blogów w takiej tematyce i je też analizujesz, itp.

Taki blog dla początkujących, którzy nie wiedzą o czym pisać bloga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie pomysł już mam i teraz tylko zbieram pieniądze na realizację - mam do sprzedania m.in. katalog stron.

Tematem się interesuje i już prowadzę bloga (stronę) o tej tematyce i po prostu trochę bym temat rozwinął.

Dzięki za posty w temacie :)

Darmowe szablony pod SEOKatalog

Darmowy katalog stron - dodaj swoją stronę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może blog z pomysłami na tematykę bloga? :P

Bierzesz jakiś temat, analizujesz zapotrzebowanie, plusy i minusy, możliwości zarobku, szukasz działających blogów w takiej tematyce i je też analizujesz, itp.

Taki blog dla początkujących, którzy nie wiedzą o czym pisać bloga :P

Na tematykę całego bloga niekonieczne, ale...

Brakuje czegoś takiego:

Jest dużo "płodnych" autorów, ale po pewnym czasie wielu wyczerpują się tematy na wpisy.

Możnaby zrobić wtyczkę do wp, gdzie każdy użytkownik może zasugerować autorowi tematy pod kolejne wpisy, a pozostali mogliby głosować na tak lub nie, żeby ocenić rzeczywiste zapotrzebowanie.

Jeśli autor zdecyduje się poruszyć dany temat to pisze na ten temat artykuł, jeśli nie, to po jakimś czasie trafia on na naszą stronę internetową, gdzie inni blogerzy znajdą gotowe pomysły na wpisy.

???

Profit.

;)

zrób to jeszcze raz pożegnasz się z forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Jestem ciekaw jakich blogów wam najbardziej brakuje w polskim internecie ?

Jakie tematy są za rzadko poruszane na blogach lub jakich porad nie ma na nich ?

Pytam o wszelkie tematyki z czystej ciekawości :-)

Nie chwaląc się, takich jak mój, podejmujących tematy o których nie pisze nikt inny.

A tak poważnie, na co czytać kilkaset blogów na temat SEO, fotografii, seriali itp skoro w większości są tam te same informacje? Ja chciałbym poczytać jakiś unikalny blog podejmujący jakąś nieopisaną przez kogoś innego tematykę. Niekoniecznie techniczną i hermetyczną. Właśnie takich blogów mi brakuje (i sam dorzucam kamyczek aby to zmienić)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności