Skocz do zawartości

Jakie laptopy polecacie.


fluore

Rekomendowane odpowiedzi

@Gibon, lapek miał być do 3 tyś. Asus ok ale z wyjątkiem wadliwych serii X52/K52 po więcej info odsyłam do wujka google.

Doświadczone i pewne Biuro Rachunkowe w Łodzi. Na rynku od 1995 roku! 

Blog księgowego, czyli nowe przepisy podatkowe opisane prostym językiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a odradzam firmy typu HP, Sony

Mam 1 roczną toshibe i 3 letnie vaio. Vaio wygląda jak nowy komputer a toshiba ma mega zarysowany przód, podczas mycia ekranu dostał się pod niego środek czyszczący i widać lekkie zacieki, popsuł się kabel od zasilacza... Wprawdzie sony był 2,5x droższy od toshiby więc trudno porównywać te 2 sprzęty, ale Vaio designem i stanem zachowania przypomina nowy laptop a toshiba ledwo zipie. Do tego Vaio ma nieporównywalnie lepszy ekran. Minus za baterię, która trzyma już tylko 5 minut.

Jak chcesz laptopa do internetu to kup coś za 1500zł i zmieniaj co 1,5-2 lata. A jak chcesz coś na dłużej z lepszymi parametrami to zwróć uwagę na jakość wykonania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TRENS, laptop do 3 tyś ma być a poza tym jak on ruszy na tym gry w które by chciał grać ?

Inna sprawa że nie wiem co Wy widzicie w MACach, za drogie w porównaniu do tego co oferuje, w tej cenie jest inny wypas lapek a przekątna 13 jest z deka mała ale to tylko moje zdanie.

Doświadczone i pewne Biuro Rachunkowe w Łodzi. Na rynku od 1995 roku! 

Blog księgowego, czyli nowe przepisy podatkowe opisane prostym językiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TRENS, laptop do 3 tyś ma być a poza tym jak on ruszy na tym gry w które by chciał grać ?

Inna sprawa że nie wiem co Wy widzicie w MACach, za drogie w porównaniu do tego co oferuje, w tej cenie jest inny wypas lapek a przekątna 13 jest z deka mała ale to tylko moje zdanie.

No MAC ma zdecydowanie lepszy OS. Chcesz grać na laptopie?! Na kilkunastu calach? Twoja sprawa... Ale na ilość gier na MACa nie ma co narzekać.

Linkuj dalej i nie pier*ol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie gram, a jeśli już to w grę którą każdy lapek pociągnie. Co do wypowiedzi to utrzymuję zdanie osoby pytającej.

MAC ma lepszy system ? Polemizował bym ale nie miejsce i czas, każdy i tak będzie bronił swego. Powiem tylko tyle że każdy ma swoje wady i zalety. Co do gier, kolega podał konkretnego producenta.

Doświadczone i pewne Biuro Rachunkowe w Łodzi. Na rynku od 1995 roku! 

Blog księgowego, czyli nowe przepisy podatkowe opisane prostym językiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 2 tygodni służy mi DELL vostro 3750 . Parametry m.in Procek core i7, 1gb karta, 8gb ram. Jest to mój drugi laptop firmy Dell i póki co odpukać zero awaryjności !

Mnie też służy już od 2 msc Dell Vostro 3450 i również polecam. Matowa matryca, podświetlana klawka, 3 lata gwarancji NBD - doskonale nadaje się do biznesu. Jest opcja z dedykowaną kartą 6630m i choć to raczej średnia półka do gier się nadaje (z Blizzarda Starcraft 2 medium 1vs1 60-70fpsów) :D

ja używam DELLa Inspirona z prockiem i5 i nie polecam, grzeje się strasznie (pomimo regularnego czyszczenia)

Inspiron to akurat najsłabsza seria Della.

Generalnie szukaj czegoś biznesowego z HP Probook/Elitebook, Dell Vostro/Latittude, Lenovo Thinkpad (choć oni raczej skupiają się na małych lapkach 12-14 calowych). Unikaj HP Pavillion (choć nowy model dv6 z mocną kartą 6770m na razie sprawuje się całkiem nieźle) oraz Lenovo Ideapad. Samsungi i Asusy (prócz gamingowych) to średnia klasa multimedialna ale jak wolisz lustro to warto również na nie spojrzeć.

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności