Skocz do zawartości

Anonymous chce zniszczyć Facebooka


OceanFire

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Po prostu Facebook ma na nasz temat większe informacje niż wszystkie rządy razem wzięte. A co najlepsze sami mu je dostarczamy.

Nagle ludzie obudzili się z ręką w nocniku i chcą to cofnąć ... A tu małe zdziwko, nasze dane nie dość że nie zostają usunięte to jeszcze nimi handlują

Niektórzy mówią, że dobry programista django jest na wagę złota. Zapraszam Cię na mój blog prawiący o informatyce.
Najlepsze suchary w sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MKS, włącz lepie już ten backup bo jeszcze się nie wyrobisz i co? miliony uzyszkodników będą Ci marudzili na maila :zeby:

a tak serio, to może i jest w tym coś prawdy, no zobaczymy w swoim czasie, ale dzięki takim zapowiedziom,można być całkiem pewnym, że fb nie zdechnie bo adminów mają nie od parady :shout:

OceanFire no jak się jest "tępą blondynką" to sorry, ale kto Ci każe umieszczać bardzo prywatne foty na fb, jeszcze bardziej prywatne informacje itp... na jakiej stronie by sie tego nie umieściło w necie zawsze jest ryzyko ze wypłynie...

Wiekowy moderowany katalog firm: BiuroFirm.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

świat idzie w tym kierunku, że w szkołach powinni zrobić nowy przedmiot: zagrożenia internetu. Jeszcze wielu nieświadomie zrobi sobie krzywdę.

Btw to faktycznie jesli to prawdziwe oswiadczenie to musza byc bardzo zgrana ekipa zeby nie dac sie schwytac. Podobno ze 1 na 4 hakerow pracuje dla FBI jako alternatywa wieloletniej odsiadki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój manifest -

oświadczam, że 27 listopada wedrę się do mojego barku łamiąc wszelkie zabezpieczenia :zeby: Nikt i nic mnie nie będzie w stanie powstrzymać :shout: Dodatkowo zniszczę 70% zgromadzonych tam zapasów :shout: (trzeba zostawić coś na rano)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój manifest -

oświadczam, że 27 listopada wedrę się do mojego barku łamiąc wszelkie zabezpieczenia :soczek: Nikt i nic mnie nie będzie w stanie powstrzymać :brawa: Dodatkowo zniszczę 70% zgromadzonych tam zapasów :yahoo: (trzeba zostawić coś na rano)

oświadczam że to samo zrobię z moimi zapasami i nikt mi nie przeszkodzi ( a nawet jeszcze dokupie i też zużyje(czyt. wypije).

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój manifest -

oświadczam, że 27 listopada wedrę się do mojego barku łamiąc wszelkie zabezpieczenia :soczek: Nikt i nic mnie nie będzie w stanie powstrzymać :brawa: Dodatkowo zniszczę 70% zgromadzonych tam zapasów :yahoo: (trzeba zostawić coś na rano)

Szkoda czekać aż do listopada :piwo:

pozycjonuj.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, powodzenia w DDOSowaniu strony, która obsługuje dziennie kilka miliardów odsłon.
Haha, widać, że znasz się na temacie :P

Taki atak jest jak najbardziej możliwy jeśli grupa dysponuje odpowiednio dużą siecią botnetową i ze względu na rozproszony charakter żądań HTTP IMHO nie ma przed tym skutecznego zabezpieczenia.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności