Skocz do zawartości

Dot. nowego działu "Copywriting"


Inka22

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja to w ogóle nie rozumiem praktyki podpisywania ofert, albo maili, które wymieniam ze zleceniodawcami nickiem lub czymś takim. Sama nie ukrywam swojej tożsamości, wręcz przeciwnie i nie zacznę współpracy z kimś, kto ją kryje. To działa w dwie strony.

Nie uważam też, że funkcjonują ogólne skojarzenia na zasadzie faktura= uczciwy, rzetelny copywriter, UoD= obibok i gimnazjalista.

Samo nazwisko ma duże znaczenie, jeżeli masz pewną renomę, to na brak zleceniodawców nie narzekasz:)

Jak na przykład widzę nick w wypowiedzi nade mną, ale Pana Gniotka znam z branży z imienia i nazwiska:) ( to oczywiście tylko przykład- pozytywny zresztą). Nick nie służy do tego, by się pod nim kryć, a przynajmniej nie w sprawach służbowych. Tak to można, jak się gra w szachy na kurniku.

Marta Niegierewicz

Jestem Marta i nie mam 22 lat:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy któryś z moderatorów mógłby ustosunkować się do propozycji przeniesienia tematu z ostrzeżeniami przed o.szustami do działu ogłoszeń czy nie jesteście osobami, które mogą o tym decydować i trzeba pisać do administracji?

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności