Skocz do zawartości

Lata 80 wracają?


M_K_S

Rekomendowane odpowiedzi

jak wiecie ja mieszkam w Holandii

też tam mieszkałem wiele lat, jeździłem na tablicach koloru "oranje" i nigdy mi się nic takiego nie przydarzyło. Przynajmniej raz w miesiącu mam w gościnie znajomych z Holandii - zarówno Holendrów, jak i Polaków - i również nikt z nich nigdy nie trafił na taką przygodę...

...Zatem Ci po prostu nie wierzę. :)

Twój post to zwykły :)

!!!

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry przykład również był podczas obchodów wybuchu Powstania Warszawskiego, gdzie hołd złożyli m.in kibice

tutaj z samego przemarszu https://vod.gazetapolska.pl/331-marsz-kibicow,

polecam po przewinięciu(jak ktoś nie chce całego) wysłuchać przemówienia weterana, jest wręcz wzruszające

następnie akcja policji https://vod.gazetapolska.pl/330-zatrzymanie-starucha

teraz dylemat komu wierzyć, weteranowi według którego to bardzo miła młodzież czy policji dla których to chuligani;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wracają poprzednie lata hmm raczej nie. Ale policja zawszę będzie się uważać za takich że może wszystko. Dam głupi przykład paru tygodni wstecz. Wjechałem pod zakaz wjazdu i niestety przy próbuje wyjazdu natrafiłem na policję, oczywiście mnie zatrzymali, i pytania czy widzę ten znak itp. ja oczywiście jak najbardziej ale pokazałem legitymację z którą miałem prawo tam wjechać i niestety nie spodobało im się to. A do tego trochę popyskowałem bo wiedziałem że mam rację i nic mi nie zrobią. Ale odpuścili... Dwa dni później byliśmy ze znajomymi na imprezie nad jeziorem... podjechał radiowóz z tymi samymi funkcjonariuszami i poprosili mnie abym wsiadł do nich na tzw. pakę. Zostałem przeszukany... po czym zadał pytanie czy nadal jestem taki odważny.. oczywiście odpowiedziałem tak bo nic takiego nie zrobiłem... po czym zostałem uderzony w twarz, przysłowiowego liścia. I tylko powiedziano mi abym następnym razem nie był taki mądry....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policjantom na służbie nie wchodzi się w drogę i nie pajacuje "jaki to ja chojrak" - to podstawowa zasada, nawet jeśli wydaje nam się że popełniają błąd - jak można tego nie rozumieć i mieć jakieś "wonty"?

Prawda jest taka, że bez policji nie dało by rady przejść przez miasto nocą - czy to takie trudne do zrozumienia?

Fotografia to świetne hobby - to trzyma mnie przy życiu
FOTOseoPL - tematyczny katalog dobrych stron o fotografii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba siacyś nietwarzowi jesteście, że Was "tak policjanci lubią " :D hihi

---

Tak mi się przypominało z tamtych lat z dowcipów co oznaczą skróty:

MO - mogą obić

ROMO - również oni mogą obić

ZOMO - zwłaszcza oni mogą obić

MOZOMO3 - związek chemiczny o nazwie trójpałczan glinu.

:)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nienawidze Policji ale rozumiem ich ,małolaty po 15,16 lat i nie tylko leją na radiowozy przebijają opony a ostatnimi czasy normalnie atakuja zero strachu u mnie w mieście już 3 jest w szpitalu ,na niektóre miejscówki to w ogóle boją sie wjeżdzać .A małolat ma to w pupie do poprawczaka go zamkną na 2 lata poduczy sie fachu i wychodzi rasowy przestepca. Aczkolwiek fakt że wielu se pozwala na za dużo sam nie raz dostałem z pały albo z pieści w twarz i co mam zrobić rzucić sie na niego żeby mnie zastrzelił a o to łatwo niektórzy po amfie ,inni to sa te hipki co były w szkole czy na podwórku gnebieni i teraz odreagowują.Albo w klubie zaczepi cie gamon pijany albo nacpany po cywilu ,dostanie bombe dzwoni po kumpli cie wywożą na wycieczke i wracasz z paroma siniakami .Oczywiście to jest może 30% z nich no ale jest to zauważalne w tak małym miescie jak moje.Cóż Policja sie zrobiła brutalniejsza też bo młodzież sie stała agresywniejsza ,teraz już nie ma żadnych zasad dziadek ,kobieta ,chory czy czy inwalida leja równo ich gówniarze ,okradają dziesiony robią .Dno po poprostu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności