Skocz do zawartości

Rozmowa z biurem prasowym pewnej firmy


NetBusters Group

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Cyknij focie, zobaczymy jaki graficiarz z Ciebie.

przecież był na FB z koleżanka kelnerka w gumiakach jak mył podłogi w restauracji, mówię całkiem serio.Nie widzę w tym nic złego ( co wiecej wiele lat temu tez tak zasuwałem (ale bylem pomocnikiem i mycie podłogi to obowiązek, prawda na kuchni a nie na sali konsumpcyjnej ;)), jedynie ze przy tym dalej utrzymywał że jest szefem kuchni, a na pytania jakich noży używa odpowiedział po 20 minutach jak sprawdził w wyszukiwarce ;).

Wracając do tematu jak masz jakaś vendettę z firma z Poznania to musisz lub robić to co Beerbant, lub nie robić wcale nic, takie moje zdanie.

Pisałem to już parę razy napisze jeszcze raz uważam ze każda firma ma miejsce na rynku, dzięki temu klienci poznają te lepsze i te gorsze, a kto jest kto to już do oceny konsumentów. Mam aktualnie 3 klientów z kategorii 1000+ które przyszli od firmy z poznania, wiec finansowo jestem do przodu :) w jakimś sensie dzięki innej firmie SEO ...

co do ogólnej niechęci środowiska seo do firmy o której mowa, to sama weszła na ścieżkę wojny wysyłając do klientów listy że aktualna firma seo stosuje niedozwolenie (przez Google, nieetyczne) techniki seo, a sami pchali linka w stopki klientów i analiza linków ich klientów pokazywała bardzo ciekawa paletre linków, ale ten mądrzejszy klient rozumie że dostał pic na wody z telemarketingu, a ten co odszedł to chyba i tak nie był zadowolony z usług.

Ja mam inna strategia nigdy nie oceniam pracy konkurentów, a zostawiam do gestii klienta. Serpy wszytko weryfikuja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności