Skocz do zawartości

Rozmowa z biurem prasowym pewnej firmy


NetBusters Group

Rekomendowane odpowiedzi

Oj nie naśmiewajcie się bo... bo się chłopak jeszcze powiesi :-)

A tak na serio: nie ładnie tak! :) Dalibyście spokój. Zarówno Netbusters jak i pozostali... Tworzycie takie durne wątki a potem wszyscy się dziwią że poziom PiO spada..

pozycjonuj.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Durne wątki to jedno, ja bardziej się zastanawiam nad tym, czy osoba, która stara się sprawiać wrażenie prezesa ogromnej firmy na prawdę uważa, że wszyscy dookoła są bezmyślni i tego nie zauważą?

Najprostszym wyjściem jest po prostu publiczne spytanie o kilka aspektów związanych z działalnością gospodarczą, mimo tego, że jest mnóstwo rzeczy w internecie na ten temat, to po prostu od początku widać, że ktoś Googluje i kopiuje jak leci :)

Kimi.pl - nowa sieć reklamowa, kampanie CPC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o frazy to klient se je wybiera ,a potem dostaje cene za frazę i tyle koniec albo bierze albo nie.

Ja tam bym nie dał wybrać pozycjonerowi frazy ,bo wiadomo że wybierze te prostsze frazy dla siebie + troche mydła i zarobek jest łatwy i w krótkim czasie,nie tylko oni tak robią,Zasada jak w handlu oby sprzedać:D

Co do ujawniania rozmowy ,to ja mam prawo sobie ja upublicznić gdzie chce, jeżeli ona nie łamie umowy,a rozmowę z tobą nagrana musi ci ujawnić(chyba) mogłeś sam nagrywac i ja o tym poinformować. A co do trzeciego punktu to jesli chcesz smarowac firmę to albo musisz miec twarde dodody albo Ty musiał byś byc oszukany bezpośrednio przez nich ,wtedy masz prawo wyrazić opinie publicznie i musi ona dotyczyć twojej sprawy,inaczej jest to chyba nielegalne ,chyba że to osoby publiczne zarabiające z naszych podatków .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i czytam i piszecie bzdury - ktoś z Was widział umowe z SS ? Widzieliście schemat działania ? To firma niejako narzuca klientowi frazy bo to firma wykonuje analizę bo to firma sporządza tę analizę bo to firma wysyła umowę z tym co jest dla niej najwygodniejsze.Klient może zaporponować swoje frazy ale i tak jest skazany na "pożarcie". Jedyną prawdą jest to, że nie SEOfiec daje frazy tylko handlowiec.

Więc przestańcie pierniczyć że w tej firmie klient ma cokolwiek do powiedzenia.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności