Skocz do zawartości

spadające gwiazdy


warol

Rekomendowane odpowiedzi

wiem ze gwiazda jest gorąca i to baadzo

mimo to astronomia ani zadna nauka nie bedzie lepsza od mojej żonki to chyba jakaś głupota. ale w spejsie też bym chciał być

Bezgotówkowo auto zastępcze z oc sprawcy na czas naprawy. Jeśli natomiast chcesz kupić tanie OC naprawdę dobra multiagencja. Czy każdy może mieć apartament na wynajem i na tym zarobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z ta kobieta to może przesadziłem ,zwłaszcza po tym co sie stało pare minut temu :D

Ale przyrzekam jakbym wygrał 28 milionów dolarów(cena z wyjściem w przestrzeń) to bym wszystko przeznaczył na krótki lot w kosmos .

Kiedyś widziałem na nasa tv wywiad z jednym z astronautów ,podobno jak sie zobaczy nasza planetę z zewnetrznej perspektywy zmienia się całe spojrzenie na świat i życie ,chciałbym tego doświadczyć.Jarał bym sie tym do końca życia ,każdego dnia :D

Ale uda mi się za mojego życia na pewno dzięki Virgin Galactic ,za kilkanascie lat cena na bank spadnie to kilkunastu tysięcy dolarów,chyba ż euda im się zbudować tą windę ,Nasa daje milion dolców dla tego kto wymyśli na tyle trwały i lekki materiał na ta linę wkosmos ,znając życie Polacy to wymyśla:D wtedy 1000 do 2tys $ a to już jest w bliskim zasiegu he:D Kurde czemu sie nie nie urodziłem za 50 lat albo 100 zył bym sobie na stacji Babilon 5 albo Andromedzie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja specjalnie wyjechałem za miasto, żeby pooglądac ten spektakl. Trochę przeszkodziła mi pełnia księzyca, bo dość mocno rozjaśniła niebo. Nie było jednak żadnych chmur w południowo-wschodniej Polsce i nocą podziwiałem spadające perseidy. To było niezwykłe, przede wszystkim dlatego, że uwielbiam patrzeć nocą w niebo. W dużym mieście drogi mlecznej nie zobaczę, ale gdy wracam do rodzinnych stron to przy dobrej pogodzie jak najbardziej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko co związane jest z kosmosem jest magiczne i wyjątkowe .Kiedyś byłem w pracy 300 km za Moskwą na ociepleniach tam to jest niebo ,zero zaświetlenia .Jak popatrzyłem w niebo to czułęm się jak kosmonauta z Event Horizon w tym momencie jak zobaczył te miliardy gwiazd Różnica kolosalna .Niebo wmieście a niebo po za nim to dwa rózne nieba .Najgorzej jest w Londynie tam prawie nic nie widać:wacko:

Założę się że w Korei Północnej można zobaczyc piekne niebo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności