Skocz do zawartości

NetBook a może coś innego ?


adiectus

Rekomendowane odpowiedzi

Ja używam EeePC i w codziennej,spokojnej pracy sobie świetnie radzi,tylko atom czasami nie wystarcza. 10 cali jest w sam raz nie zadurzy,niezbyt mały i warzy tyle co nic :D ( Nosiliście kiedyś ze sobą 17 calowego laptopa? ). Jeśli potrzebujesz sprzętu do internetu i dokumentów to polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EEE PC i inne podobne 10" stwory maja za male wyswietlacze by pracowac na nich komfortowo. Pisanie to mordęga. W przypadku EEEPc ciagle naciskasz przypadkowo prawy lub lewy klawisz 'myszki' pod touchpadem. Przesuwanie ekranu tuchpadem tez nie nalezy do komfortowych. Łaczenie sie z eeepc po jakims zdalnym pulpicie z czyms tam konczy sie zwykle przewijaniem ekranu- bo widzisz tylko czesc tego zdalnego pulpitu...

Prawda jest taka ze ani to male nie jest, ani duze. Jest takie ni w pizze, ni w oko.

Udreka z tym wieksza niz jest z tego pozytek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie są urządzenia do pracy, bo nie wyobrażam sobie cokolwiek robić na 10calach, a są to urządzenia przeważnie do podróży, wczasów.. czy łóżka :)

..ja ciągle myślę o Asus EEE ale nie PC tylko PAD, miał może ktoś z tym już do czynienia? Wstępnie myślałem o IPAD ale cena w stosunku do możliwości słabo wypada.

M.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Asusa EEE Pada Transformera, jest cholernie ciężki, ręce bolą od trzymania go w rękach, jeżeli chcesz używać jako pada w łóżku do poczytania, to ci się będzie wbijał w brzuch - porażka, a nadgarstki nie wytrzymają dłużej niż 30 minut (trzeba podpierać go kolanami); gdyby był troche lżejszy, to naprawdę fajny sprzęt. Stacja dokująca to bajka, do pisania e-maili wypas, ekran też ma dobrą czułość, ale to nie to samo co IPAD 2 czy nowy Samsung Galaxy TAB 10.1. Jeśli masz dzieci, to one z pewnością docenią Transformera:) Jak będę miał chwilę to umieszczę na Youtubie filmik, jak 2-letnie dziecko obsługuje perfekcyjnie EEE Pada z Androidem 3.2 :) - od rysowania, przez kurczaki i inne gierki. Gdybym miał jednak wybierać jeszcze raz, jako sprzęt do poczytania i zabawy, to wybrałbym Samsunga, ze względu na lepszy ekran i mniejszą wagę.

Investkredit.pl - gdy szukasz pośrednika finansowego lub Investto.pl - kredyty masz firmę i myślisz o leasingu albo Banki.co.pl - gdy akurat jesteś w Trójmieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności