Skocz do zawartości

[Zakup] Laptopa macie propozycję?


Huggo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Pracuje ktoś z Was na czymś takim? Macie jakieś spostrzeżenia w kompatybilności z programami wspomagającymi pozycjonowanie? Prawdę mówiąc spodobało mi się to cacko i myślę o przesiadce z PC ;)

E: literówka.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krzychuZksiężyca: używam MBP, więc ten sam system operacyjny. Niestety tylko cześć programów SEO ma wersje pod MAC OS X, np. Market Samurai, za co mu chwała :) Scrapebox'y i inne takie można odpalać np. w VirtualBoxie ale to nie ten poziom wygody użytkowania co natywna aplikacja.

Na emeryturze po SEO zajmuję się R&D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracuje ktoś z Was na czymś takim? Macie jakieś spostrzeżenia w kompatybilności z programami wspomagającymi pozycjonowanie? Prawdę mówiąc spodobało mi się to cacko i myślę o przesiadce z PC :)

E: literówka.

To już nie lepiej laptop (włączając macbooki) i monitor ? Dużo miejsca więcej taki układ nie zajmie, a laptopa możesz zawsze odłączyć i zabrać w inne miejsce, czego z iMac raczej nie zrobisz :P

logo-stat4seo-blue-small.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat do zamknięcia. Pokusiłem się na

Procesor (producent) Intel

Procesor (rodzaj) Core™ i7

Procesor (opis) Core i7-740QM (4 rdzenie 1.73 GHz, Turbo Boost do 2.93 GHz , 6 MB cache, HT)

System operacyjny Windows 7 Home Premium

Waga 2,62 kg

Wymiary 38.0 x 25.5 x 3.45~3.57 cm (szer. x gł. x wys.)

Czytnik kart pamięci Tak

Karta dźwiękowa High Definition Audio

Pamięć zainstalowana (pojemność) 8 GB

Pamięć (technologia) SO-DIMM DDR3

Dysk twardy (pojemność) 640 GB

Napęd optyczny (typ) Super Multi DVD+/-RW/RAM

Wbudowana kamera Tak

Karta sieciowa przewodowa 10/100/1000 Mbit/s

Karta sieciowa bezprzewodowa (opis) 802.11 b/g/n

Matryca (przekątna) 15,6 cale

Matryca (rozdzielczość) WXGA 1366 x 768 (16:9)

Matryca (powłoka) świecąca

Karta graficzna (producent) AMD

Karta graficzna (model) Mobility Radeon HD 6370

Karta graficzna (pamięć) 1024 MB

HDMI Tak

Akumulator (technologia) 6-komorowa Li-Ion

Porty I/O

1 x wejście mikrofonowe

1 x wyjście słuchawkowe

1 x port VGA /Mini D-sub 15-pin dla zewnętrznego monitora

3 x port USB 2.0

1 x RJ45 LAN

1 x HDMI

Dziękuję za wszystkie posty trochę mi pomogły, ale jednak wybrałem tego lapka PROMO Asus K52JT i7-740.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam taką zasadę, że nie kupuję laptopa powyżej 2 tys. a w czasach kryzysu 1.5k.

Na laptopie i tak sobie nie pograsz więc lepiej kupić "biurowego"

forum zdrowotne - dodaj ogłoszenie za darmo!

naprawiasz elektronikę? - dodaj ogłoszenie za darmo!

masz kwiaciarnię? - dodaj ogłoszenie za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na laptopie i tak sobie nie pograsz więc lepiej kupić "biurowego"

Kwestie budżetu: jak lubisz lansić to kupujesz Alienware albo budżetowy lapek od Razera.

@Autor: słabą grafikę ma ten twój laptop :D

Obalę też mity o grzaniu się HPków - wszystko chodzi w nowych modelach bardzo spokojnie i bardzo cicho. A ASUS robi świetnie zrównoważony sprzęt, trzeba się tylko przekopać przez całą ofertę. Mi do gustu najbardziej przypadły modele z grafiką HD 5470 i wyżej.

Mogłeś też rozegrać to inaczej - zależało Ci na mobilności - netbook. Na grach? Coś w oparciu o APU Llano albo o slabszą grafikę na PCI-Express. Spokojnie w 3000 zł byśmy się zmieścili z wypasem, zwłaszcza, że nie masz dużych oczekiwań co do gier (a wydajny komputer w całości oparty na AMD można złożyć za 1500 zł -> Phenom II x4, HD6870 referent lub niereferent, 8 GB RAMu 1333 MHz i płytki ASUSa za 150 - 200 zł).

Ale to w końcu twój wybór :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście polecam Asusa. :)

Obalę też mity o grzaniu się HPków

Ja musiałem przy renderowaniu filmu postawić na książkach, by miał lepszy wydmuch powietrza... tak bardzo się grzał... ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności