Skocz do zawartości

Gdzie można kupić konkret linki?


bestos

Rekomendowane odpowiedzi

Wydawało by się że chętnych którzy chcą sprzedać swoje linki jest dużo.

Oczywiście chodzi mi o konkretne linki duże site, powyżej pr4 i nie takie gdzie Google fartem przydzieliło pr tylko serwisy z wiekiem.

Dziś zgłosił się do mnie Pan, miał stronę pr 5, ale backlinkow w Google około 15, więc nie wiem skąd ten page rank.

Jako że to strona dla programów partnerskich, małe site, wytargowałem u niego cenę 60zł / 3 mc, zgodził się. Jak się okazało umieścił link za tą cenę na podstronie linki ;).

Gdy powiedziałem że takie coś mnie nie interesuje tylko strona główna to wyśmiał mnie i powiedział że na głównej stronie i podstronie to on ceni 1000zł/mc. :unsure: uśmiałem się podobnie.

Znacie jakieś porządne portale które sprzedają linki w miarę rozsądnych cenach?

Proszę na priv, jeśli nie chcecie publicznie reklamować.

A w wolnej chwili forum-budowa.pl ew. praktycznie Uwaga awaria!

A to: portal branży budowlanej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie ironia :) Chyba to dobre linki, skoro na jednej stronie jest ich ze setka? :)

Bestos, możesz skorzystać z systemu sprzedaży linków, a nie będę reklamował. Choć musisz zrozumieć, że nikt Ci linka nie umieści na porządnym serwisie - a na pewno nie po cenach "allegrowych"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FiKaS, wcale nie czasami jeleni kupują wartościowe serwisie, a dalej sprzedają na nich linki. Na pozycjonowanie.pl tez był sprzedawany link na allegro za 30 zl miesięcznie chyba 3-4 miesięcy temu, dal klienta kupowałem linka na jednym z największych forum kobiecych tez przez allegro, ja regularnie przeglądam aukcji w tym dziale i czasami naprawdę warto, ale ciężko się nie zgodzić ze 90% to oferty nadający się do naszego dialu dowcipy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym allegro to zgodzę się z MaxPan można trafić aukcję 1/1000 którą warto kupić.

Np. wczoraj trafiłem linka na 3 mc za 2.99zł strona bez linków wychodzących i koniec aukcji, nawet Google bl miała...

Dobry link = duza cena

Jeśli to dobry link to daj namiar, może mnie stać.

Ale wkurza mnie to że ktoś woła za linka na stronie pr4 około 300zł za mc. Ludzie! za 300zł/mc to można wypozycjonowac 4 dobre frazy u konkurencji...

Bestos, możesz skorzystać z systemu sprzedaży linków

Ja już znam te systemy, to istne nabijanie kasy właścicielom tych serwisów, nikt tam nie trzyma poważnych serwisów, już wole dać zarobić jakiemuś hobby-webmasterowi.

A w wolnej chwili forum-budowa.pl ew. praktycznie Uwaga awaria!

A to: portal branży budowlanej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzisz jak się dobrze temat rozwija?

Jak można jeszcze lepiej zainwestować 300zł?

Za 300zł można kupić linka na 30 stronach na jeden miesiąc, trochę to roboty, i potrzebny patent na ich zdobywanie, ale power niesamowity...

Kiedyś testowałem tą opcje, daje niesamowitego kopa. Nie mowie tu o 30 linkach na 1 seohostingu tylko 30 linków u 30 różnych webmasterów.

Strony nie muszą być poważne, ot takie 10zł/mc/link

A w wolnej chwili forum-budowa.pl ew. praktycznie Uwaga awaria!

A to: portal branży budowlanej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie powiedziałem, że wszystkie aukcje na allegro to dobre linki, powiedziałem, że dobry link można trafić na allegro... ostatnio był link telegazety na aukcji i jak się nie mylę to kosztował 60pln/miesiąc. Dużo BL, wysoki PR... wystarczy poszukać, a coś się trafi raz na jakichś czas...

Ps. 2.99 za 3 miesiące? hm... tylko ciekawe ile jeszcze takich aukcji będzie z tym na 3 miesiące, a więc mogę tylko przypuszczać, że za 3 miesiące twój link będzie na farmie linków...

multikomto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności