Skocz do zawartości

Google Analytics


mimik

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zaobserwowaliście może u Siebie na niektórych portalach spadek odsłon i czasu spędzonego na stronie od 9 sierpnia w Google Analytics ? Spadek dość znaczny bo o około 50 % frazy są na swoich miejscach przez rok średni czas i odsłony się utrzymywały na tym samym poziomie a tu nagle takie coś. Co ciekawe kilka osób ma podobnie na swoich portalach jak pytałem, i nie wiadomo o co chodzi może ktoś coś wie?:) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wskaze Ci dokladnie ale byl juz taki temat na forum. Musisz poszukac. Ogolnie to chyba jakis blad, bo inni tez tak maja ale jak patrza na inne statystyki to tam bez mian, a tylko w GA sa nagle spadki od jakiejs daty.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt jest temat nie zauważyłem;/

Nie to nie pogoda tamii bo inne narzędzia zliczają jak należy i nie ma takich spadków dla tej samej witryny.

Bardziej jakiś bug albo coś w tym stylu. Spędziłem już trochę czasu na analizowaniu witryny i z innymi statami wszystko jest ok a takie coś pokazuje się tylko dla analitycs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności