Skocz do zawartości

Szukam firmy pozycjonerskiej


encom

Rekomendowane odpowiedzi

To wążne co żeś powiedział ,czyli rozumiem że .pl można upraszczając każdą wypozycjonować a już tam musi być jakość(czyli już 2tys. ekstra na stronkę?) strony odpowiednia

Wiarygodność to co masz na myśli ,oczywiście że chce legalnie sprzedawać tylko co ma do tego pozycjoner?

Odpowiednią prezentacje graficzną tego też nie rozumiem? to chyba jest w moim interesie co ma do tego pozycjoner

No chyba że tam jakieś standardy są i słąb astrona jest ręcznie z top wyrzucana ???

Co do jakości obsługi to tylko na najwyższym poziomie inaczej nie zdobył bym stałych klientów :P

PW też odbieram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Raczej takiej firmy nie znajdziesz. Czemu nie chcesz być pozycjonowany za pomocą precli?
Jeśli kogoś stać na budowę serwisów tematycznych typu vortale itd [np porady 1000 szewców każdy serwis pod inną domeną IP itd ] to może się pozycjonować nawet bez udziału katalogów stron które jak wiemy idą na pierwszy ogień.

Tylko pytanie po co jak nadal będą to serwisy zapleczowe .... wiec co ma to mieć na celu :P

Jeśli być chciał by twoj serwis był pozycjonowany w zasadzie bez pozycjonowania musisz go zoptymalizować i zapomnieć o pozycjonowaniu licząc tylko na stricte "naturalne" linki zamieszczone przez niezależnych właścicieli serwisów którzy z chęcią twój zlinkują .

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w przypadku każdego kraju konsument podejmuje decyzje o zakupie "oczami" i "łatwością" zakupu a w przypadku butów nie ma możliwości przymiarki także brak tego musi rekompensować dobry opis i jakość obsługi .

Z tego co pamietam stary handlowiec kiedys mi powiedział, że "można sprzedać i gó**o , byle ładnie opakowane" ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem podobno firmy które w ten sposób pozycjonuja są ok reszta be ,ale ptaq już wcześniej mi to objasnił skoro za mniejsze pieniadze można uzyskać ten sam efekt to rzeczywiście takie pozycjonowanie jest bezcelowe .Chyba że to firma z dużym kapitałem .

Mion powyższy post za jaką cene np ty byś był to w stanie zrobić? może być PW

Beerbant - "można sprzedać i gó**o , byle ładnie opakowane" 101% prawdy ,jednak to powinno być moje zmartwienie a z tego co rozumiem to twój warunek jest? 1000 czy 1,2 jeszcze jest znośna cena biorąc pod uwagę potencjalne zyski tylko ta premia co za ile i po jakim czasie i ta cena jest za jedną czy wszystkie wymienione frazy oczywiście w języku niemieckim?

a sprzedaż będzie raczej nie detaliczna bo przesyłka droga ,prędzej mini hurt od 5 sztuk wzwyż.

Dziękuje wszystkim za wypowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wążne co żeś powiedział ,czyli rozumiem że .pl można upraszczając każdą wypozycjonować a już tam musi być jakość(czyli już 2tys. ekstra na stronkę?) strony odpowiednia

Wiarygodność to co masz na myśli ,oczywiście że chce legalnie sprzedawać tylko co ma do tego pozycjoner?

Odpowiednią prezentacje graficzną tego też nie rozumiem? to chyba jest w moim interesie co ma do tego pozycjoner

No chyba że tam jakieś standardy są i słąb astrona jest ręcznie z top wyrzucana ???

Co do jakości obsługi to tylko na najwyższym poziomie inaczej nie zdobył bym stałych klientów :P

A i ta premia za wyniki ? Tyle co wiem to premie się dostaję po jakimś czasie pracując dla danej lub w danej firmie powiedzmy jakiś dłuższy czas ?

PW też odbieram

1. wiarygodność - w tym konkretnym przypadku Twojego sklepu (kontakt, odpowiadanie na maila, siedziba, dodatkowo może foty z obsługi"

2. prezentacja - nie wiem co ma do tego "pozycjoner" ja mam to do tego, że jak klient nie zarabia to ja też nie a i dodatkowo są do mnie "pretensje" pt. "strona w topie ale nic nie sprzedaje..."

3. premie są od pozycji dla fraz w TOP i tak samo jak nowy pracownik od razu nie jest produktywny tak samo nie osiąga sie TOP

EOT

bo za darmo doradztwa więcej nie będę uskuteczniał :P

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mion powyższy post za jaką cene np ty byś był to w stanie zrobić? może być PW
Nie jestem wstanie wypozycjonować serwisu na interesujące Cie frazy związane z butami takimi sposobami jak pisałem by to było dla Ciebie opłacalne. Pisałem to jako możliwość teoretyczną pozycjonowania bez udziału katalogów firm, precli itd czyli tego co idzie na pierwszy ogień, a czego nie chcesz .

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. wiarygodność - w tym konkretnym przypadku Twojego sklepu (kontakt, odpowiadanie na maila, siedziba, dodatkowo może foty z obsługi"

a o to to na pewno w końcu to w moim interesie jest

2. prezentacja - nie wiem co ma do tego "pozycjoner" ja mam to do tego, że jak klient nie zarabia to ja też nie a i dodatkowo są do mnie "pretensje" pt. "strona w topie ale nic nie sprzedaje..."

Jak płacę to za top ,ty wykonujesz usługę a ja się martwię czy to sprzedaje ,no ale fajnie że tak myślisz :P

3. premie są od pozycji dla fraz w TOP i tak samo jak nowy pracownik od razu nie jest produktywny tak samo nie osiąga sie TOP

Tego nie skumałem czyli 1200 za prace iPlus za topy extra ,mysląłem ze te 1200 jest za top ,oczywiście zdaje sobie sprawę że nie da się od razu go osiągnąć i musi to potrwać,i cena wcale ni ebedzie niższa przez to na początku. Kwestia ile by ci to zajeło i ile by te premie musiały wynosić później . No bo skoro płacę na poczatku ustaloną cene to i tak nie dostaje topa a płacić jeszcze tyle będę musiał trochę (niemając zysku w tym czasie ze strony)ale płące aby po jakimś czasie wskoczyć do top i płącić dalej ta ustalona cenę ,Tak se to wyobrażałem?

EOT

bo za darmo doradztwa więcej nie będę uskuteczniał - myślałem że to w cenie już :P

Podejrzewam że płące bardziej za czas który poświecasz.Im lepszy pozycjoner tym krótszy czas mu jest potrzebny na wykonanie usługi,czasmi przez to usługa jest tańsza a czasmi droższa bo skoro nie ma konkurencji full klientów to po co obniżac cene lepiej zwiekszyć ok kumam:D

Mion to nie jest warunek zwłaszcza po poście ptaq to było luźne pytanie tylko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a sprzedaż będzie raczej nie detaliczna bo przesyłka droga ,prędzej mini hurt od 5 sztuk wzwyż.

raczej nie widzę powodzenia, w sklepie internetowym nie kupuje się ani hurtowo ani minihurtowo, chyba , że zrobisz sobie coś na kształt zakupów grupowych z odpowiednim planem marketingowym i wtedy praktycznie nie będziesz potrzebował pozycjonowania ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mion to nie jest warunek zwłaszcza po poście ptaq to było luźne pytanie tylko
Ja ze swojej strony mogę zaoferować budowanie dedykowanego zaplecza w zasadzie na autorskim programowaniu wszelakiego rodzaju od szeroko pojętych katalogów po przez poradniki itd. Ceny od 1.400 zł netto/miesięcznie + koszt dostawców równie szeroko pojętniejszego contetntu dla serwisów+ koszt domen, hostingów.... Co daje budowa własnego zaplecza - co zyskujesz chyba chyba wiesz :P Jak Jesteś zainteresowany zapraszam do dalszego kontaktu...

Pozdrawiam

EOT

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@encom

1200zł za

frazy:

Buty

buty męskie

buty damskie

obuwie skórzane

buty skórzane

obuwie ze skóry

buty ze skóry

region Niemcy ,Holandia ,Francja ,Anglia ,Austria - na początek może Niemcy najbardziej mnie interesują.

raczej nie możliwe - w sensie jako całość kwoty. Ja akurat mam dokładnie w tej branży doświadczenie (TOP5) tyle, że na rynku polskim i ceny są wielokrotnością 1200zł (za efekt). A rynki zagraniczne to będą kwoty "wielokrotność wielokrotności" - wiem, że piszę tak bardzo ogólnikowo, bo trzeba by było dokładną analizę przeprowadzić. Ale trzeba sobie uświadomić, że to będą koszty znaczne. ALE pamiętać należy, że będąc w topie na takie frazy mając dobrze przygotowany sklep + konurencyjny towar/cenę - masz setki/tysiące klientów którzy zamawiają towar w Euro :P I dobrze przygotowany biznes - to pozycjonowanie będzie promilowym wydatkiem w dochodach.

Model 1200zł (abonament miesięczny) + premie jest rozsądnym rozwiązaniem na rynki zagraniczne ponieważ za te 1200zł firma pozycjonująca może sobie tworzyć zapleczę (robiąca powoli samemu lub zlecając np. u Mion'a). Jednak tego typu frazy myślę, że trzeba mieć dużo większe doświadczenie niż tylko zamówić zaplecze i czekać na efekt. Dlatego firma pozycjonująca 1200zł abonamentu bierze by przez X miesięcy po prostu nie dopłacać do biznesu ew. dopłacać niewiele - a jak już osiągnie top'y to dopiero po prostu zacznie na tym zarabiać. A

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beerbant jesli chodzi o powodzenie to już moje zmartwienie mnie interesuje strona w top na okreslone frazy ,trochę dużo ich dałem ale mogę zejsc na początek do jednej ,dwóch ba muszę :P

....że zrobisz sobie coś na kształt zakupów grupowych z odpowiednim planem marketingowym i wtedy praktycznie nie będziesz potrzebował pozycjonowania ...

Nie kumam bo chyba nie chodzi o tworzenie serwisów typu grupon itp?bo to mnie nie interesuje.Zreszta jak ludzi eoidnajda moją strone skoro nie będzie pozycjonowana?

Mion czyli rozumiem usługa pozycjonowania plus 1400/mies twoje zaplecze?

Ptaqu pomijajać frazę buty ,te dwuczłonowe są aż tak trudne ,czytałem (ale nie daje za to głowy) że tam jest wbrew pozorom dużo mniej pozycjonerów (drodzy są ) ale jest mniejsza konkurencja przez to i wieksza łatwośc pozycjonowania,zwłaszcza dla cwanego Polaka.ale to tylko takie mamrotanie

Jak patrzyłem np w ywszukiwarce google .nl to wiele stron o popularnych frazach w top jest dosyć marna bo ma mało linków małe pr i wogóle jak tak porównuje z analogicznymi hasłami i stronami w Polsce i te paramentry są jakbym porównywał rynek amerykanski to Duńskiego ,na korzyśc Polski ,mogło by się wydawać że u nas jest o wiele większa konkurencja więc czemu wyższe koszta dużo?Aczkolwiek zdaję se sprawę że to i tak będa duże koszta. Czyli wnioskuje że mało osób prywatnych może se pozwolić na pozycjonowanie stron , jest to zarezerwowane dla firm z kapitałem minimum po kilkanaście tysięcy tak?

No ale propozycja breebanta chyba jest ok ,czas obliczyć koszty i potencjalne zyski :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem się odzywać, ale oczywiście, że dla "butów" nie jest możliwe skuteczne pozycjonowanie tylko za 1.200 miesiąc do tego na rynki zachodnie :P

IMHO zdecydowanie lepiej jest inwestować we własne zaplecza przez analogie do wynajmowania mieszkania i spłacania kredytu mieszkaniowego :P

@Czyli wnioskuje że mało osób prywatnych może se pozwolić na pozycjonowanie stron , jest to zarezerwowane dla firm z kapitałem minimum po kilkanaście tysięcy tak?

Zależy to tylko i wyłącznie od branży, bo w branży niszowej możesz się pozycjonować w zasadzie samemu za koszy internetu i prądu zużywanego przez kompa. Koszta rosną ze wzrostem konkurencji w danej branży czy tez produktu.

Koszt reklamy wcale le nie musi się przekładać na zyski, bo to też zależy od branży i oferowanego asortymentu. Top 1 dla butów nie zagwarantuje ci dużych zysków jak będziesz miał kiepski towar.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dziękuje ludziska pomogliście mi spojrzeć na temat ,a hasła nie muszą być nie wiadomo jakie byle by tylko generowały zakupy jestem otwarty na propozycje? Mnie interesuje tylko efekt ,no i oczywiście cena dojścia do tego efektu:) a jeśli chodzi o kredyty to nigdy takich nie brałem ,nie biorę i nie zamierzam brać w przyszłości .Nie lubię banków.

Czyli jako osobie prywatnej z ograniczonym budżetem co możecie poradzić bo tyle kasy co firmy to nie mam ?Mogę zacząć od bardziej niszowych haseł ,może potem będzie łątwiej na te główne wejść? Bo jak tak widzę to nawet osoby zarabiające po kilka tysięcy w Polsce mog apomarzyć o dobrym pozycjonowaniu ? :P

Aha analogicznie ile by mnie taka usługa kosztowała w PL w takim razie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jako osobie prywatnej z ograniczonym budżetem co możecie poradzić bo tyle kasy co firmy to nie mam
Naukę programowania aplikacji internetowych oraz szeroko pojętego pozycjonowania stron.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności