Skocz do zawartości

Szukam firmy pozycjonerskiej


encom

Rekomendowane odpowiedzi

Mion nauka seo w tym wieku (28lat) już raczej jest nieopłacalna jest mnóstwo młodych rekinów z dużo święższym umysłem a miejsc jest tylko 10 :P do półtora tysiaca na miesiąc bym jeszcze wyrobił (mam 3100 )ale więcej już nie,chyba że znów bym się do pracy za granice wybrał co mi nie leży już się wyleczyłem z emigracji nie ma to jak moja kochana zasciankowa dziura Polska tu wszystko co najlepsze przezyłem :P

Mar dal butik czy sklep co za różnica ,pomyślałem o zachodnich rynkach bo tam ludzie chętniej kupuja w sieci ,częściej kupuja w sieci i więcej jest ludzi oglądających oferty w sieci .A chetnie by kupowali bo na ebayu próbowałem niestety jak klient słyszy że z Polski to zaraz dziekuję :) .Mam sklepik mały z bucikami i chciałbym w sieć to wrzucić żeby zwiekszyć rynek zbytu i z czasem zamknąc stacjonarke .Ale chyba z motyką na słońce sie porywam ,moge zacząć od rynku polskiego ile by mnie taka analogiczna usługa w Polsce kosztowała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ok dzieki za adresik . Interesuję mnie tylko jedna opcja(skor takie drogie są) ale skoro .de jest droższe to wolę spróbować w PL,zrobię troszkę kapitału i sie zainwestuje w .de

To ile średnio weźmie pozycjoner za 2 frazy podane powyżej na polskim rynku? Ile na miesiąc i jak długo średnio będę czekał na top 10 czy 5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ile średnio weźmie pozycjoner za 2 frazy podane powyżej na polskim rynku? Ile na miesiąc i jak długo średnio będę czekał na top 10 czy 5?
Ciężkie te Twoje pytania i ten cały temat. Najlepiej wejdź w google wpisz "pozycjonowanie stron" i do wszystkich firm z top 10 wyślij zapytanie ofertowe i uzyskasz przekrojową odpowiedź na swoje pytanie

zoo.gif

banner.jpg

-- jeśli firmy będące właścicielami w/z grafik które z całą pewnością są userami forum mają coś przeciwko proszę napisać na PM i je skasuje --

;)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mion firmy płacą podatki,w tym dochodowe ,nie raz tez za stacjonarne lokum,podatek od pracownika, a to zwiększa cenę nawet do 50%.Nie będąc firmą tylko osoba prywatną i patrząc na te ceny każdy grosz będzie mi potrzebny.Czytając tu odpowiedzi doszłem do wniosku że lepiej prywatnie się z kimś dogadać.

Mardal racja mogłem tam zadać pytanie sorki koniec tematu .

Pozdrawiam i dziękuje wszystkim za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mion firmy płacą podatki,w tym dochodowe
Myślałem, że Ty poważny jesteś i poważnie traktujesz swój topic - temat.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Mion traktuje to powaznie ale jak nie mam na tyle kasy aż to co mam zrobić twoim zdaniem?

Pozostaje mi alternatywa ,chyba że masz jakiś pomysł jestem otwarty na propozycję?

ps. myslisz że nie wolał bym firmy profesjonalnej,nie stać mnie na parę tysięcy na miesiąc tymczasowo i tego nie zmienię w krótkim czasie,a w totka nie gram ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh... pod koniec tematu napisałeś najistotniejsze rzeczy.

Już nie przedłużając - nie stać Cię obecnie na atakowanie rynków zagranicznych, a nawet polskich na ciężkie frazy. Ale pisząc na wstępie, ze możesz przeznaczyć miesięcznie np. 500zł-1000zł na pozycjonowanie to już możesz atakować firmy, większość powinna Ci zaoferować takie frazy które zmieszczą się w budżecie a dostarczą ruch na tyle duży, że pozycjonowanie zwróci się z nawiązką. Potem dorzucisz kolejne frazy cięższe, potem jeszcze cięższe a na końcu zaatakujesz typowe: buty, obuwie. Jak umocnisz się na rynku PL, wyjdziesz za granicę.

To jest mój taki "biznes plan" na szybko odnośnie pozycjonowania. I tego typu posunięcie powinieneś rozważyć, a póki co zapomnieć w ogóle o rynku zachodnim (choć mogę się mylić i jakoś extramalnie niszowo mógłbyś zaatakowac też zachód z niskim budżetem, ale to trochę wg. mnie jazda po bandzie, bo nim się wypozycjonujesz i osiągniesz jaką taką pozycję to się wyprujesz kasowo i ogólnie zostaniesz z niczym).

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo mam wrażenie, że przygotować dobry sklep [...] też może być Cie nie stać z tego co piszesz...
Baaa nawet na hosting dedykowany ... a gdzie tu jeszcze koszt lokalu z magazynem z dobrą ochroną. Typowa motyka i słońce...

Moim zdaniem w taki biznes może wchodzić od zera firma tylko z dużym kapitałem startowym, albo posiadająca już sklep klasyczny chcąca otworzyć dodatkowo e-filie. Na pewno nie ktoś z budżetem 500 - 1000 zł.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sklep jest w budowie owszem ale usługa na szczęście już opłacona :)Kupiłem zwykły jak wy to mówicie skrypt sklepu i oddałem do zmiany templatki łaczny koszt 560zł.,Hostingi akurat są tanie ,i mam go też . Teraz pozostaje Seo najważniejsza i najdroższa rzecz jeśli się nie ma stałych klientów lub marki wyrobionej i chce się ich zdobyć.

Skoro 1500zł to za mało to rzeczywiście nie stać mnie na więcej ,zapominacie że to Polska nie Dania i legalnie si enie da duzo zarobić.I mogę tylko przeprosić że zabrałem tyle czasu wam.

Miły Piotruśiu mam pare talentów , ale to stare życie i gdybym to robił nie siedział bym tu forum . Powiedz gdzie mieszkasz i jakie masz auto to będe miał i na strony ,hostingi i cała resztę następnie zlecę tobie pozycjonowanie ok ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności