Skocz do zawartości

Specjalista ds. marketingu


tomek_25

Rekomendowane odpowiedzi

W Gucinowie - ok 2 może z bólem 2,5kBrutto ...

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to myślałem że pozycjoner zarabia minimum 5tys i to jest dolna granica?

pozycjoner może dostawać minimalną krajową plus dodatki za efekt od każdej umowy. wtedy moze sie uzboerac nawet 5 koła do ręki jak jest dobry :D

To tylko jedna z opcji sposobu wypłacania pensji. Cos jak handlowcom - stała + prowizja. Był juz gdzies temat na PIO ostatnio o zarobkach i pensjach.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie tylko boli ze nie jest napisane ile oferują za takie stanowisko.

Wymagania nie przeszkadzaja.

Spelniasz to aplikujesz nie spelniasz - nie aplikujesz

I co z tego ze szukaja informatyka, grafika, copywritera i specjalisty ppc w jednym?

Ktoś napewno się znajdzie tylko wynagrodzenie powinno byc odpowiednie, napisane widelki zeby ludzie czasu nie marnowali na skladanie ofert jesli to jest praca za 1500zł :D

Moje sklepy online z sukniami slubnymi, wieczorowymi i sukienkami: Suknie Slubne i Suknie Wieczorowe Zobacz też: Portrety ze zdjęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt tutaj naprawdę nie widzi w tym etacie czterech? To jest informatyka, grafika, copywritera i specjalisty ppc?

Informatykiem, lub półinformatykiem (cokolwiek to niby dla Ciebie znaczy) jest w zasadzie każdy SEOwiec, specjalista PPC - ja w ogłoszeniu widzę administrator Adwords, co to znaczy nie mam pojęcia, grafik - ok nie każdy jest w tym genialny, ale wątpię, czy chodzi tutaj o to, żebyś robił niewiadomo jakie rzeczy. Copywriting - no proszę, chyba każdy z nas w jakiejś mierze może się tak nazwać (myślę że nam nawet bliżej niż jakimś studentom dziennikarstwa, czy innego dziadostwa co o SEO nie mają pojęcia).

Nie bądźmy dziećmi, nikt przecież nie będzie płacił za to, żeby ktoś dodawał gotowe opisy do katalogów zrobi tabelkę z pozycjami w excelu i w porywach odpali SB i rumaka.

zdecydowanie najlepsze gry przeglądarkowe online

kurs java programowanie obiektowe

Rynek walutowy i podstawy forex w jednym miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tego typu stanowisku swoje już przepracowałam i to w stosunkowo lepszych czasach .. nigdy więcej.

Do 4 osób z listy Tomka, trzeba dorzucić m.in.:

- sekretarkę,

- asystenta,

- przedstawiciela handlowego,

- tłumacza,

- etc.

Praca od poniedziałku do piątku ? Chyba "obowiązkowe stawianie się w biurze od - do."

@-->->----

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności