Skocz do zawartości

Specjalista ds. marketingu


tomek_25

Rekomendowane odpowiedzi

Zobaczcie sobie to:

https://www.infopraca.pl/praca/pracownik-it...snowiec/4225112

Chcą osobę z minimum 3 letnim doświadczeniem, która będzie jednocześnie robiła za specjalistę od marketingu (planowanie strategii, prezentacji itd), copywritera (po PL i ANG oczywiście obowiązkowo, a inne języki mile widziane), grafika.. i sam nie wiem kogo jeszcze. Oczywiście pełna dyspozycyjność (pełny etat). Wszystko by było ok gdyby nie to:

Przedział wynagrodzenia: 1.000,00 zł - 2.000,00 zł / Miesięczny (Brutto)

Warto podkreślić, że to wynagrodzenie brutto :D

Specjaliści w naszym kraju są jednak doceniani :)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę się mylić, bo współczesnych pracodawców nie sposób przewidzieć, ale śmierdzi mi to ogłoszenie na kilometr. Porównajcie obowiązki i wymagania, są sprzeczne. Nie mam pojęcia kogo szukają, ani też tego, czy sami to wiedzą.

@-->->----

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykre nie jest Twoje ogłoszenie (...)

To nie moje ogłoszenie, ale rozumiem, że to taki skrót myślowy od "ogłoszenie do którego link podałeś" ;)

Co do tych 4 osób - zauważyłem, że osoby od dłuższego czasu poszukujące pracy, będące już w pewnym sensie zdesperowane po prostu klikają na "Zgłoś kandydaturę" bez wczytywania się w ogłoszenia. Na zasadzie "A nóż się uda".

@pandha - nikt nie mówi o kosmicznych sumach, ale tak szczerze to chyba trzeba przyznać, że osobie która zna biegle w mowie i piśmie minimum język angielski, mającej minim 3 letnie doświadczenie w branży IT z udokumentowanymi projektami i posiadającej wiedzę marketingową na poziomie pozwalającym samodzielne planowanie strategii marketingowych (nie mówiąc już o przygotowywaniu graficznych prezentacji i innych 'drobiazgach' wymienionych w ogłoszeniu) proponować 760 - 1460zł na rękę (bo tyle wychodzi po przeliczeniu) to trochę niezbyt stosowne?

Do tego zaznaczyć warto, że mówimy o pracy w mieście (Sosnowiec) które zaliczane jest do największych ośrodków gospodarczych Śląska, o ile nie całego kraju

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie moje ogłoszenie, ale rozumiem, że to taki skrót myślowy od "ogłoszenie do którego link podałeś"

Tak tak to skrót myślowy! Dobrze że go dostrzegłeś :)

czyli rozumiem, iz kazdy z was placi swoim pracownikom po min 20k, nie mowiac o samochodzie sluzbowym czy komorce?

kpiny sobie robisz?

@firstline-swego czasu Mateusz Dela (FiKaS) na swoim blogu napisał bardzo dobry artykuł odnośnie stawek zarobkowych w branży SEO.

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw. jakie stawki są dla juniora seo? Ostatnio znajomy był na rozmowie i odmówili mu właśnie ze względu na kasę. A z tego co mówił to daleko było do "średniej krajowej"?

Internety robie! Jeśli Ty też to sprawdź nowy SAX.PL - tani hosting www. Kod rabatowy dający 50% zniżki to: [sAX2014].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@firstline-swego czasu Mateusz Dela (FiKaS) na swoim blogu napisał bardzo dobry artykuł odnośnie stawek zarobkowych w branży SEO.

T.

Co prawda artykułu nie czytałem (choć może czytałem ale już nie pamiętam) jednak zdaje sobie sprawę z obowiązujących stawek w temacie SEM. Wiem jakie powinny być i wiem też, że nie zawsze takie są...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie sobie to:

https://www.infopraca.pl/praca/pracownik-it...snowiec/4225112

Chcą osobę z minimum 3 letnim doświadczeniem, która będzie jednocześnie robiła za specjalistę od marketingu (planowanie strategii, prezentacji itd), copywritera (po PL i ANG oczywiście obowiązkowo, a inne języki mile widziane), grafika.. i sam nie wiem kogo jeszcze. Oczywiście pełna dyspozycyjność (pełny etat). Wszystko by było ok gdyby nie to:

Przedział wynagrodzenia: 1.000,00 zł - 2.000,00 zł / Miesięczny (Brutto)

Warto podkreślić, że to wynagrodzenie brutto ;)

Specjaliści w naszym kraju są jednak doceniani :P

to ogłoszenie zamieściło jakieś biuro pośrednictwa w kredytach , ubezpieczeniach i tym podobnych , nic z tego nie będzie i szybko zorientują się, że w tej dziedzinie gó****zik zrobią, szkoda tylko kogos kto sie skusi na ten etat bo zwala cała winę za niepowodzenia na niego ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności