Skocz do zawartości

10 darmowych katalogów


garyoldman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jak pisałem nie przewiduję na dzień dzisiejszy płatności w katalogach żadnych a co za tym idzie płatnych czy darmowych kodów na cokolwiek. Polecam jednak założyć sobie konto, niewykluczone że za jakiś czas najbardziej aktywnym dam jakieś bonusy w postaci konta premium czy ogłoszeń premium... :hello:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobię tak, że najbardziej aktywne osoby (trzeba się zarejestrować i dodawać wpisy jako zalogowany użytkownik) dostaną konto PREMIUM. A ustawię skrypt tak że konta takie będą miały automatyczną akceptację wpisów. W przyszłości jak skrypt da taką możliwość wpisy będą dostawały też status PREMIUM na jakiś okres, obecnie nie ma możliwości dać status PREMIUM okresowy dla wpisu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za katalogi. Pola wymagane masz oznaczone gwiazdką, bardzo dobry pomysł, niemniej rubryka "Adres www" oznaczone nie jest. Umyka to jakoś przy wypełnianiu (przynajmniej mi) i zapomina się wpisać adres strony ;) Skrypt oczywiście działa i przypomina zapominalskim, ale jest to dodatkowa czynność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@trzegard

Poczekam jeszcze kilka dni ale na dzień dzisiejszy masz pewne takie konto na większości katalogów. W niektórych akurat nie ma żadnych wpisów od Ciebie, ale w większości masz ich tyle że na pewno na takowe konto się załapiesz.

@Pacjencja

zgłoszone do autorów, to akurat błąd w skrypcie.

Po kilku dniach kilka porad/uwag/próśb :

- obecnie skrypt nie przyjmuje BBCODE proszę dawać standardowe odnośniki HTML w treści, BBCODE wyrzucam już mi się nie chce tego zmieniać ręcznie...

- proszę nie wklejać tekstu z synonimami obecnie skrypt czegoś takiego nie obsłuży, trzeba wklejać już wygenerowany tekst docelowy.

- proszę nie dodawać dwa razy tej samej strony, szkoda czasu mojego i Waszego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@trzegard

W niektórych akurat nie ma żadnych wpisów od Ciebie

Nie ma, bo nie mogę utworzyć konta:

www.grupawibex.pl ---> 'db error' przy próbie rejestracji

www.zabawimy.pl ---> 'Błąd podczas aktywacji konta!'

www.okrutnie.pl ---> 'Błąd podczas aktywacji konta!'

Może 'ręcznie' aktywujesz te moje 3 konta?

Dziękuję, pozdrawiam

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na www.grupawibex.pl faktycznie był problem autorzy sprawnie pomogli mi go rozwiązać...

Pozostałem dwa wspomniane przez Ciebie katalogi działają, sam ręcznie wywołałem link aktywacyjny i dostałem komunikat że konto zostało aktywowane. Może problem z klikaniem w mailu a lepszym rozwiązaniem jest w takich przypadkach skopiowanie linka do przeglądarki i sprawdzenie czy np nie m spacji na końcu i odpalenie ręcznie... :) Tak czy siak wszystkie konta aktywne na grupawibex można się rejestrować nie wywala już błędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Fajne katalogu, dodałam do dwóch. Kolejne po kolacji. Nie wszystkie się wyświetlają błąd 500.

Korzystając z okazji: macie wyjątkowego klienta - trzy wpisy Silver za free w http4u.pl. Wystarczy dodać wpis i wysłać e-mail do admina powołując się na PiO

Ludzka kreatywność jest największym zasobem. R. Florida

Moderowany_katalog_stron_50.pngZapraszam do moderowanego katalogu stron i ogłoszeń: https://http4u.pl Podstawowy wpis za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna drobna uwaga techniczna: strony główne tych katalogów to praktycznie same linki - każdy element, każdy wyraz jest linkiem! Dla nikogo nie jest tajemnicą, jak Google patrzy na takie miejsca, a można to bardzo łatwo poprawić dodając trochę wartościowej, statycznej treści, np. z obszernym opisem katalogu, jak rozwiązaliśmy to np. w AliWeb.pl czy innych podobnych projektach :D

Bardzo płatny katalog stron oparty na WordPressie.


Naukowo o kulturystyce i fitness w serwisie FitnessLab.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności