Skocz do zawartości

Jak tu sie nie wk$$$ić?


eria86

Rekomendowane odpowiedzi

apropo Tarłowa, skojarzył mi się pewien wulgarny związek frazeologiczny "odpier***ć tarło", nie obrażając przy tym żadnego z mieszkańców. Swoją drogą z takich "okazji" zazwyczaj są dwa wyjścia, mizerna jakość, albo mizerna obsługa...

Wypróbuj nowy i ładniejszy katalog sklepów GdzieKupic.org.

Wykonam strony Internetowe, szablony WordPress, wizytówki firmowe, skrypty php. Portfolio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jaka płaca taka praca" - Problem stary jak świat.

Właściwie czego się spodziewasz po tym poście ?

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja stawiam na to, że autor postu niczego się po nim nie spodziewa, po prostu daje upust swojej frustracji. Każdy ma jakiś sposób, można iść pobiegać, wypić piwo, pokochać się albo napisać temat na PiO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja lubię czasem czytać takie posty, bo są niby głupim przedstawieniem sytuacji, gdzie idzie o jakieś drobne niedomówienia ze zlecenioborcami, a tak naprawdę fajnie się je czyta, bo są napisane w dobrym stylu i dotyczą nas bezpośrednio (ja od razu zastanawiam się co ja bym odpowiedział, gdyby zleceniobiorca zaczął mnie robić w balona). Więcej takich bezsensownych tematów panowie, ja je lubię :) ! (upał czy co ?) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja miałem jeszcze lepiej...

Zleciłem zrobienie strony www, zgłosił się grafik/koder, Pierwszego screen dostałem po 3 dniach.. Spodobała mi się strona, mimo że był screen w rozdzielczości 640x400, powiedziałem wchodzę w to proszę dokończyć, pociąć, ja teraz mogę połowę kasy zapłacić..

Stronę dostawałem na raty co dwa dni, podesłał stronę i albo coś się rozwalało, albo kolory były nie nie takie,źle pocięte, źle zakodowane, wersja finalna trafiła do mnie po 3 tygodniach, z tym że sam musiałem ją zakodować. Po wpłaceniu pieniędzy kolega się odzywa i pisze:

"Tylko nie wiem czy się ktoś nie dowali bo tą stronę zrobiłem z tapety na pulpit..."

I jak tu się nie wku*&^%^%

I podobna sytuacja numer rachunku mamy... Koleś oczywiście nie chciał oddać kasy, ale jak znalazłem mamę na nk i zapytałem się synalka czy mam mu wstydu narobić przy mamie to oddał.

A w wolnej chwili forum-budowa.pl ew. praktycznie Uwaga awaria!

A to: portal branży budowlanej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najgorsze jest to, że wiele "poważnych" firm również odstawia podobne akcje...
zapytałem się synalka czy mam mu wstydu narobić przy mamie to oddał

hmmm... no to teraz muszę założyć firmę windykacyjną... znam już tajemnicę, jak ściągać długi :P

a co w przypadku, jak mama "poważnej" firmy nie przejmuje się "wstydem" i publikuje na nk swoje "odważniejsze" fotki? ;)

Sorki, ale mnie rozbawiło sąsiedztwo tych dwóch postów, a temat nabiera coraz bardziej humorystycznego wydźwięku ;)

a to z tapetą z pulpitu na serwis www też niezłe... ;) chyba bym gościa namierzył i nogi z d... powyrywał: nie za kasę, a za poświęcony czas

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tanio, prawie nigdy nie oznacza dobrze ...

Tanio nigdy nie oznacza dobrze.

Nalegałbym o nie umieszczanie tego typu postów to jest: 20kilkuletni ludzie, od paru w biznesie powinni wymagać od kogoś więcej niż 13latków :P.

I tak wcześnie wystartowałem,ale sam bym się nie dłubał w temacie mając 13-15 lat. Zrozumcie że to dzieci i nie dziwcie się tego typu końca zlecenia!

T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tanio nigdy nie oznacza dobrze.

Zdziwiłbyś się :)

Coś co dla jednego jest tanie, dla innego wcale takie być nie musi. Fakt faktem, można zlecić coś za symboliczne złotówki. Co więcej, można za to dostać całkiem dobrze wykonaną pracę. Jednak gro przypadków, z którymi miałem do czynienia, nakazuje twierdzić, iż (cytując któryś post wyżej) "tanio prawie nigdy nie oznacza dobrze". Z drugiej strony - nie popadajmy w skrajności ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze stwierdzeniem "tanio prawie nigdy nie oznacza dobrze" zgadzam się absolutnie, ale teksty typu "Tanio nigdy nie oznacza dobrze" to istna herezja :)

Na przykładzie copywriterów mogę z całą odpowiedzialnością stwierdzić, że pewna część ludzi zaczynających swoją karierę z pisaniem tekstów na użytek pozycjonowania nie ma pojęcia jak wycenić swoją pracę i na początku często piszą za wspomnianą złotówkę bardzo dobrze teksty, które z powodzeniem można wrzucić na zaplecze. I co? Można i tanio, i dobrze - świetnie wiedzą o tym na przykład stali klienci, którym daje się zniżki lub rabaty.

Inna sytuacja, niezwiązana z seo, ale przecząca stwierdzeniu, że tanio nie idzie w parze z jakością: po przeprowadzce do nowego mieszkania miałem problem z instalacją hydrauliczną, był hydraulik ze spółdzielni, było dwóch prywaciarzy - popukali w rury, postękali, wymontowali wszystkie krany i kurki, jak chcieli kuć ściany to zaprotestowałem. Kasę wzięli, bo kosztowało mnie to prawie 400zł, mieszkanie zdemolowali a problem był - przyszedł polecony pan Stasio, zmienił jeden zawór, zainkasował 15zł + koszt zaworu, a od 4 lat instalacja nie zgłasza żadnych problemów:) I znów można i tanio, i dobrze.

Konto współdzielone. Kup teksty przez GT i z fakturą VAT.

Potrzebujesz tekstów? Pisz na PW albo zajrzyj, a na pewno coś wymyślimy ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności