Skocz do zawartości

Netart do mnie dzwoni w sprawie przedłużenia serwera


Pawka

Rekomendowane odpowiedzi

ja ogólnie leje na te ich telefony. chociaz mialem kilka smiesznych i wkurzajacych sytuacji:

1) dzwoni do mnie babka z orange, chce wcisnac dodatkowy nr, mówie, że mam już dwa telefony w kieszeni i mi starczy, pracownicy też wszyscy mają, więc nie potrzebuje. A ona mi na to, żebym trzeci sobie wzial, bo napewno mi sie przydadzą minuty. Zirytowany mówie, że chyba po to mi ten telefon, żebym nim rzucił w nią bo mnie już wkurza swoim nękaniem. A ona, że moge w nią rzucić tylko mam sie zdecydować na podpisanie kolejnej umowy. ręce mi opadły. rozłączyłęm się bo brakło mi słów

2) kolejni upierdliwi to windykatorzy

kiedyś jedna rata mi się ślizgnela, bo wyjechałem na wakacje i przedłużyłem je o tydzień. termin płatności był do czwartku. ja wróciłem w niedzielę w nocy. w poniedziałek o godzinie 7 rano (to dla mnie był początek snu - a położyłem się po przejechaniu samemu całej drogi z włoch) dzwoni facet, mówi, że jest z departamentu windykacji i że mam poważny problem. i zaczyna mi teksty nawijac o tym, że nie zapłaciłem ostatniej raty, że bede odczuwał tego konsekwencje itd, itd. w koncu az sie obudziłem. Powiedziałem niekulturalnie, żeby sie pierd...lnął w dekiel i mi xxxx nie zawracał (sorry za wulgaryzmy, to dosłowny cytat), bo problem to mają oni, a nie ja. Bo pieniądze winny jestem ja im, a nie oni mi. wiec jak chcą je odzyskać ode mnie to mają mi po pierwsze nie zawracać xxxx o 7 rano w poniedziałek, a po drugie zachowywać sie kulturalnie wobec mojej osoby, w innym wypadku zmienię bank finansujący moje przedsięwzięcia. i się rozłączyłem.

Ale byłem w szoku jak po poludniu zadzwonił do mnie facet, przedstawił się jako kierownik tego co rano do mnie dzwonił, przeprosił za zachowanie swojego podwładnego, za to, że go poniosło itd, spytał czy coś się stało, że rata nie wpłyneła. powiedziałem jaka była sytuacja, ze juz wszystko uregulowane i tyle

Jak widac Ci co dzwonią mogą być mili, nie zawracac bez sensu gitary.

Galeria Kawy i Herbaty CZARODZIELNICA - zapraszam po dobrą kawkę i herbatę w Łodzi
Stacja Kontroli Pojazdów Łódź
Druk na szklepanele szklane na ściany, obrazy na szkle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moi Drodzy, jest na wszystkich operatorów telefonii narzucona przez UKE możliwość dla klienta wyłączenia połączeń z numerów zastrzeżonych. To znacznie rozwiązuje ten problem: chcą się dodzwonić = muszą ujawnić swój numer albo wyskakuje im na wyświetlaczu "abonent zablokował połączenia z numerów zastrzeżonych".

Jak na swoim głównym numerze uruchomiłem - z początku myślałem, że stracę połączenia od Klientów, ale jakoś się "przełamali" i włączają prezentację, kiedy do mnie dzwonią...

polecam ;)

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności