Skocz do zawartości

DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

TO DO

Przy zakładaniu nowego projektu, po założeniu jego i odświeżeniu strony następuje załozenie 2giego o takiej samej nazwie - taki bug! I powtarza się czynność ilekroć naciśniemy F5

 InternetSpeedTest.pl - speed test ookla, orange, upc, t-mobile, vectra | directX.pl - directx 9, 10, 11, 12 | kodex.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Wersja V4 poszła już do testów. Mam mnóśtwo maili na skrzynce od testerów, więc pójdzie wszystko sprawnie :)

zxc999 -> po prostu nie naciskaj F5 :) Mogę zrobić przekierowanie, ale jeśli chcesz szybko stworzyć kilka projektów, to trzeba dodatkowo klikać. I tak źle, i tak niedobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, w testowej v4 jest jeszcze trochę błędów do poprawienia, dzisiaj postaram się podesłać poprawki.

Ważniejsze rzeczy:

1. Nie da się dodać proxy "ręczne".

2. Jest błąd w detektorze (przycina się).

3. Błąd z cachowaniem w panelu.

4. Błąd w instrukcji, powinien być cron_raport.php a nie cron_raporty.php - jeśli komuś nie zbiera raportów to wystarczy zmienić adres crona :)

W sumie na razie tyle z istotnych rzeczy. Oczywiście jest trochę mniejszych błędów, które również zostaną poprawione.

Co do podświetlania aktualizacji bazy: często przeglądarka pamięta, powinno zniknąć.

Dziękuję wszystkim za testowanie :) Idzie to bardzo sprawnie.

PS. Jak u was z obciążeniami serwera? Dostałem od jednej osoby niepokojącą informację o "zajechaniu" serwera. Sam testuję dodawarkę na przeciętnym sharedzie i nic złego się nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie do wersji DonLinkage 3.8.8 - czy wy teżna starcie, na domyślnej bazie mieliście taką niską skuteczność bazy?

Chodzi o to, że dodawarka zwraca komunikat iż "Internal server error" albo "inny błąd", a tymczasem te wszystkie Omnipress działają i mają się dobrze.

Okazwłoka - pojaśnisz mi? ;)

Przy okazji chętnie potestuję nową wersję. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na obecniej bazie powinno być ok 2k dodań w sumie.

Internal bierze się bezpośrednio z nagłówka ostatniego kroku dodawania. Po wdrożeniu stabilnej v4 będę działał w kierunku polepszenia systemu logów.

Jeśli chcesz potestować zgłoś się na maila :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he :) Po prostu ktoś ustawił sobie hasło - nic nie poradzisz :)

v4 jest obecnie ostro testowana, trochę do poprawek jest, za 7-10 dni powinna już być v4 dostępna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności