Skocz do zawartości

DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

To będziesz musiał oszaleć :) prawdopodobnie jeszcze w tym roku, bo pojawi się obsługa pierwszego forum (raczej będzie tylko zakładanie kont), a później już z górki.

Możesz zrobić niezależną instalację w katalogu :)

No i w tym roku będzie jeszcze obsługa seokatalogów. Znalazłem przed momentem kawałek kodu który dawno dawno temu używałem do dodawania do seokatalogów. Muszę go trochę przerobić (między innymi wybieranie więcej niż 1 kategorii) i będzie gut :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mogę zamieścić w jakimkolwiek katalogu w tej samej domenie ??

Dokładnie tak, a dla ułatwienia przechodzenie pomiędzy katalogami w donlinku masz na górze pole wyboru :)

Fora będą na pewno, seoki też.

Każda pozytywna opinia jest pozytywnym kopniakiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staramy się przede wszystkim o dobry kontakt z użytkownikiem i dobrą jakość produktu. Po sygnałach jakie nas dochodzą myślę, że jest dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie bajka z tymi seokami bo mój seokat (jak masz troszkę starszą listę) przestaje dawać sobie radę

a ja nadal bede nalegał nad większą integracją naszych donków bo chciałbym liste która doda do 5000 !!!

A tak w ogóle to wielki pozytyw i to był najlepszy mój zakup !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności