Skocz do zawartości

DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

okazwloka ma w laohost i ja tam mam za jego namowa, z tym ze ja mam na najnizszym pakiecie dodanych mam z 200 projektow (ale czy to ma jakiekolwiek znaczenie?) jak nie wiecej, czesto chodza po 5 na raz i smiga ladnie. Polecam naprawde.

Właśnie kupiłem Dona, wrzuciłem na laohost i po pierwszym dniu zeżarło mi 1,45 % procka ( max. zużycie to 1 %). Zero projektów odpalonych, włączyłem tylko rejestrację w wp.Dostałem monit, żeby optymalizować aplikacje etc.

Możliwe, że coś źle ustawiłem,pierwszy raz odpalam automat. Ciekawe co mi tak żre procesor. Crona na rejestrację ( i w sumie na wszystko inne), mam ustawionego tak:

*/1 * * * * wget -q -O /dev/null https://adresdomenyna...rejestracja.php >/dev/null 2>&1

Jakieś pomysły co mi tak zżera zasoby?

Wykonamy
projekty organizacji ruchu zgodne z obowiązującymi przepisami, tanio i skutecznie, zapraszamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podeślij mi na mail logi + info o nieoptymalnych zapytaniach jeśli jakieś są. I jeszcze czy OCRdl jest podpięty.

Co do v4. Dziś będzie jeszcze najnowsza wersja do potestowania, już raczej wolna od błędów (wszystkie zauważone błędy zostały poprawione). Nie zdążyłem wcześniej, gdyż było kilka poważniejszych problemów do rozwiązania na supporcie, wprowadzałem także usługę premium.

Tak więc już po weekendzie aktualizacja będzie :) - oczywiście darmowa jak każda inna aktualizacja DonLinkage - nawet mimo tego, że doszło wiele nowych rzeczy za które wszędzie trzeba byłoby płacić :D Ot choćby rejestracja i dodawanie do pligg, phpld.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka słów o wprowadzanym premium:

Premium DonLinkage to dodatkowe rozwiązania, które sprawią, że praca z DonLinkage będzie łatwiejsza i efektywniejsza. Możliwości, jakie daje PREMIUM:

Codzienna aktualizacja bazy

Dzięki codziennej aktualizacji bazy Twoje pozycjonowanie będzie jeszcze bardziej efektywne!

Korzystaj ze efektów pracy bota pracującego 24/dobę wykorzystującego jednocześnie kilkadziesiąt serwerów proxy!

Korzystaj codziennie z nowych lokalizacji, zwykle kilkadziesiąt dziennie obsługiwanych przez DonLinkage!

Baza będzie aktualizowana codziennie bez Twojej ingerencji! Katalogi niewymagające rejestracji (np. DonMini) trafiają do "bazy wspólnej, publicznej", pozostałe (np. Wiki) trafiają do rejestracji.

Użytkownik otrzyma zaraz po wykupieniu Premium pełną bazę (wszystkie pozycje z bazy), a każdego następnego dnia będzie otrzymywał świeżo znalezione pozycje.

Poprawność dostarczanych pozycji sprawdzana jest automatycznie, niedziałające będą przesuwane na czarną listę.

Poprawność archiwalnych pozycji sprawdzana jest raz w tygodniu.

Nie ma gwarantowanej ilości dostarczanych pozycji.

Dostęp do zamkniętej bazy katalogów

Dostęp do grupy 100 katalogów (różne rodzaje domen, nie wykluczone że ilość będzie systematycznie zwiększana)

Brak ograniczeń na ilości dodawanych stron w ciągu trwania premium

Baza w pełnej ilości będzie dostępna od pierwszego tygodnia stycznia 2013

Codziennie świeże proxy

Codziennie do Twojego modułu "Proxy" zostaną dostarczone 3 aktywne (niezbanowane przez Google) publiczne proxy!

Proxy idealne do modułów: "Generator tekstów", "Monitoring pozycji" czy też "Harvester katalogów". Świetne również do komentowania na blogach, zakładania profilów na forach dyskusyjnych, wpisywania się do ksiąg gości.

Moduły "Generator tekstów" oraz "BackLink Checker" bez ograniczeń

Generuj dziesiątki/setki tekstów dziennie - bez ograniczeń!

Sprawdzaj backlinki dziesiątek/setek stron - bez ograniczeń!

Premium to opcja płatna. Będziesz mógł ją wypróbować raz przez okres 7 dni nie ponosząc żadnych kosztów i zobowiązań.

Koszt premium jeszcze ostatecznie nie jest ustalony, ale będzie wychodziło mniej więcej 40-50 zł miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma, niestety dziś support mi zjadł czasu dużo :(:D

A jeśli chodzi o obciążenia - podeślij mi na mail informację o obciążeniu, zrobię krótki wywiad :) Możliwe, że to coś poważniejszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oka - najgorsze jest to, że nie mam praktycznie żadnych informacji o obciążeniu. W unixstorm mam tylko informacje o generowanym obciążeniu konta (żadnych szczegółowych informacji) i tak celowałem od kilku dni. Odpiąłem crony DonLinka i się ustabilizowało. Spróbuję teraz włączać po 1 cronie dziennie i będę monitorował obciążenie i może dojdziemy co generowało/generuje takie obciążenie (wzrost ogromny, o jakieś 50-60%).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście pomysł z Premium się średnio podoba. Kupując, zostałam uświadomiona, że wszystkie aktualizacje będą darmowe i tutaj jak widzę guzik prawda, bo co lepsze rozwiązania będą teraz wrzucane w Premium, czyli nie darmową opcję.

Jednym słowem autor niesmacznie wybrnął z danego słowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności