Skocz do zawartości

DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

@grykom, ustaw na co minutę bo tak było zawsze. Gdyby trzeba było rzadziej, to okazwłoka na pewno by o tym napisał w instrukcji, tak jak napisał o cronie od proxymarketu.

Moje pytanie do autora: pod względem podkręcaniu tempa dodawania czym się różni zwielokrotnianie cronów od edycji speed.php?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Moje pytanie do autora: pod względem podkręcaniu tempa dodawania czym się różni zwielokrotnianie cronów od edycji speed.php?

Pewnie wygląda to tak w speed ustawiamy limit połączeń w jednym cyklu cron czyli lecą po kolei jak damy 100 to bedzie 1 2 3 .... 100 :)

Jak zrobimy cron1 cron2 to będzie wykonywał równocześnie różne połączenia różni się to tym iż w pierwszym przypadku skrypt "musi czekać" aż 1 się wykona aby mógł wykonywać się 2 i tak dalej a w drugim przypadku wykonuje się równocześnie.

Nie wiem czy dobrze napisałem to znaczy zrozumiale :) ale zapewne to tak działa.

Nazwy numer_crona jest dodane aby nie wykonywał tych samych działań w jednym czasie bo mogło by tak być.

bilbord_opublikuj_mini.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli trzeba wracać do pracy po przerwie, zaraz otworzę skrzynkę @ - pewnie trochę tego jest :)

Co do działania cron: cron_harmo.php musi być bezwzględnie wywołany conajmniej z częstotliwością cron.php - natomiast cron_raport.php jest odpowiedzialny "tylko" za dopisywanie adresów do raportów i nawet wcale nie musi być wywoływany jeśli ktoś nie chce raportu :) - nie ma to żadnego znaczenia dla działania dodawarki. Jeśli jednak nie zostanie ustawiony cron_harmo.php to dodawarka nie będzie trzymała harmonogramu - będzie leciało wszystko od początku do końca całą bazę (oczywiście tylko dla dodanych zadań).

Druga rzecz: jak się ma kilkukrotne wywołanie cron do speed.php: jest tak jak napisał @młody. Ale załóżmy że chcemy mieć 15 wpisów na minutę dla webmini. Jak to ustawić? Najlepiej będzie ustawić np. 3 crony dla speed = 5 . W takim przypadku wszystko powinno chodzić płynniej.

@Seo tekst - dodam coś takiego. Na razie możesz sam to zrobić, taki plik sobie wrzuć do głównego katalogu dodawarki i ustaw sobie cron na przykład raz na 24h:

<?php
require('config.php');
connection();
$query = "DELETE from proxy WHERE ban=1";
mysql_query($query);
?>

PS. Do końca roku będzie udostępniona porządna instrukcja do v4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co z moim pytaniem odnośnie prywatnych pksi?

Ok. dostałem odp na maila.

Ogólnie, aby poprawnie rejestrowało do pligg trzeba wyłączyć rejestrację do wp i wiki - inaczej nie ruszy. Zarejestrowało mi 961 pliggów, ale i tak w projekcie wpisów mam 0.

Statystyki PHPLD są dziwne: udane: 0; nieudane: 0 - tak jakby w ogóle nie próbował nawet dodać, a katalogi są w bazie publicznej.

Statystyki Pligg: udane: 0; nieudane: 961 - sporo błędów to Brak formularza / błędny skrypt oraz Błąd logowania.

Jakie macie staty na publicznej bazie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanka, tylko nie piszcie że się czepiam ;):

1 Czytałem instrukcje i nie mam w folderze instalacyjnym folderu xml (modules/xml)

2 "INSTALACJA: według pliku instalacja.txt - myślę, że nie powinno być problemów z czystą aktualizacją."

- też nie ma takiego pliku

3 "/page.php was encoded with the PHP 5.3 ionCube Encoder and requires PHP 5.3 to be installed. in Unknown on line 0"

Mam serwer na jupe.pl i niby obsługuje PHP - "obsługa i zdalny wybór PHP w wersji 4.4.8, 5.2.x/5.3.x/5.4.x"

 InternetSpeedTest.pl - speed test ookla, orange, upc, t-mobile, vectra | directX.pl - directx 9, 10, 11, 12 | kodex.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do nazwy pliku txt - jest babol. Powinno być instrukcja.txt

phpLD - jest głupi błąd przy zapytaniu i stąd nie rusza. Jeszcze dzisiaj podeślę popraweczki. Co do pligg - nie mam pojęcia co się dzieje że nie dodaje. U mnie skuteczność do zarejestrowanych ok 60% z ocrem (dbc + ocrdl). Jeśli można proszę o kontakt na mail.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką macie skutecznoćś rejestracji do katalogów pligg (baza publiczna 2993) z OCR?

Mi zarejestrowało tylko do 737

Lubisz gry komputerowe? A do tego zupełnie za darmo? Jeżeli tak to wejdź na https://darmowe-gry.pl i zobacz darmowe gry.

Pobierz za darmo program do rozliczeń podatkowych za 2015 rok z pity2016ng.pl lub wybierz inny sprawdzony program ze strony: pity-program.pl PITy 2015 ips.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności