Skocz do zawartości

DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Harvester i detekcja zebranych linków nadal "wiszą" i nie chcą działać poprawnie. Zauważyłem też, że przez to mocno skoczyło zużycie CPU.

@rechot, @bartis,

DBC używaliście tylko w DLA? Jaki macie % poprawnie rozwiązanych captchy?

Kody na tanie VPSy i hostingi SEO: 2KT7-JFNM-63E8 , EK6B-1JUJ-M9T6 , R3J5-RCNE-SPH4 , E8NR-U9N3-1TU7 , 3TEH-47B3-2HM6 = rabat 25%
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DBC był podłączony tylko do DLA.

Także u mnie ban poleciał tylko DLA używał tego konta.

Co do użycia procka hmmm obserwowałem jakiś czas zachowanie najczęściej jest taki strzał na 100% przez 5-8 sekund. Wydawało mi się, że ramu przeorał także dużo więcej aż do momentu wyczerpania całkowitego zużycia pamięci co skutkowało zawieszenie vps'a, teraz jakoś jest dobrze.

bilbord_opublikuj_mini.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie pliggi 138 i stoi, obciążenie serwera na tym samym poziomie mniej więcej

CAPTCHAs reported as incorrect: Today: 0 Yesterday: 309 This week: 309 Last week: 0 Total: 1210 Performance level: * 89.2%

najgorsze to jest to ze nie odbiera maili jakimiś paczkami tylko najpierw rejestruje wszytko potem odbiera i wisi.

PS z dodawaniem jest oki ale rejestracja wisi generator tez nie działa

ps właśnie zauważyłem jeszcze jeden błąd otóż nie ma możliwości przeniesienia większej ilości katalogów z jednej bazy do drugiej (mieli mieli i nic się nie dzieje)

i fajnie by było aby można było eksportować do cvs logi projektu razem z danymi bardzo by to ułatwiło porządkowanie baz katalogów bo eksportując samą bazę nie mamy możliwości poglądu dodań co zarazem idzie porządkowanie bazy przy np 10k katalogów jest uciążliwe, a i skutkuje to obciążeniem serwera, i jeszcze zmiana nazwy bazy katalogów też by troszkę ułatwiła sprawę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności