Skocz do zawartości

DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

Od czwartku mędzyła mnie grypa i ledwo żyłem, akurat w takim momencie gdy dużo się działo. Widzę że trochę się narobiło problemów. Zaraz zaczynam odpisywać na maile. Teraz jeszcze na szybko ustosunkuję się do wszystkich informacji tutaj podanych.

1. Harvester: zawieszanie sprawdzam to raz jeszcze (harvester i detektor). Polskie znaki - poprawię.

2. Rejestracja - najpierw leci WP (rejestracja, odbieranie maili), następnie Wiki, następnie Pligg (rejestracja + odbieranie maili aktywacyjnych).

3. Dodawanie pligg - sprawdzę to.

4. Jeśli nie trzyma limitów - jest albo problem z cronem cron_harmo.php (prawdopodobnie nieustawiony bądź zawieszony), albo brak możliwości zapisu plików do katalogu 'harmy'. Przygotuję poprawkę do sprawdzania ustawień i jeśli będą złe dodawanie będzie blokowane do momentu odpowiedniego ustawienia.

5. BŁĄD1:Got error -1 from storage engine - prawdopodobnie dopuszczana wielkość tabeli została przekroczona. Trzeba wyczyścić ze zbędnych danych.

6. Generator tekstów - trzeba w wielu przypadkach korzystać z proxy (włączenie w zakładce "Konfiguracja" + dodanie proxy w module).

7. Konto deathbycaptcha - raportowanie zostało zrobione bardzo ostrożnie testowane na całej rejestracji na moim koncie - zwrotów szło dużo, ale nie miałem żadnego ostrzeżenia, blokady. Sprawdzę to dokładnie, usunę raportowanie błędnie rozwiązanych do momentu upewnienia się o przyczynie takiego stanu rzeczy.

8. Monitoring + proxy - nie zmieniałem nic w działaniu monitoringu.

9. Zużycie zasobów - przy wykorzystaniu ocr mogą być piki w wykorzystaniu procesora.

Przepraszam wszystkich za kłopoty z nową wersją. Odpiszę na maile i siadam do poprawiania błędów - jeszcze dzisiaj podeślę poprawki.

Eksport logów + paginację katalogów dorobię w najbliższym czasie gdy tylko powyższe rzeczy poprawię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Od czwartku mędzyła mnie grypa i ledwo żyłem, akurat w takim momencie gdy dużo się działo. Widzę że trochę się narobiło problemów. Zaraz zaczynam odpisywać na maile. Teraz jeszcze na szybko ustosunkuję się do wszystkich informacji tutaj podanych.

1. Harvester: zawieszanie sprawdzam to raz jeszcze (harvester i detektor). Polskie znaki - poprawię.

7. Konto deathbycaptcha - raportowanie zostało zrobione bardzo ostrożnie testowane na całej rejestracji na moim koncie - zwrotów szło dużo, ale nie miałem żadnego ostrzeżenia, blokady. Sprawdzę to dokładnie, usunę raportowanie błędnie rozwiązanych do momentu upewnienia się o przyczynie takiego stanu rzeczy.

8. Monitoring + proxy - nie zmieniałem nic w działaniu monitoringu.

Eksport logów + paginację katalogów dorobię w najbliższym czasie gdy tylko powyższe rzeczy poprawię.

Witam,

u mnie od razu BAN na DeathByCaptcha i Monitoring.

Harvester też nie działa.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności