Skocz do zawartości

DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

Nie możliwe, raportowanie błędów całkowicie wyłączyłem. Może ban jest efektem wcześniejszych raportów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Hej

jak u Was wygląda rejestracja ? Ja po ostatniej aktualizacji v4 na ponad 5 tyś precli system rejestruje mi 15 szt (mam włączone deathbycaptcha) . Przed ostatnią aktualizacją naprawiająca błędy wersji 4 nie zarejestrował mi nic !. Okazwłoka pisał że to wina serwera (home.pl) niemniej po wymianie korespndecji z home.pl wynika iż Donlink ma skrypty, które działają błędnie w systmie v4. Jak to u Was wygląda w przypadku home.pl ? Na jakim serwerze działa Wam "doskonale" Donlink v4 ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niemniej po wymianie korespndecji z home.pl wynika iż Donlink ma skrypty, które działają błędnie w systmie v4. Jak to u Was wygląda w przypadku home.pl ? Na jakim serwerze działa Wam "doskonale" Donlink v4 ?

Home.pl, delikatnie mówiąc, nie nadaje się do takich zastosowań.

Jeśli nie masz dużo projektów do obrabiania, to większość dzielonych będzie ok, między innymi jupe.pl (hekko.pl), laohost.pl, iswift.pl, seobezlipy.pl, unixstorm.org, netmark.pl, linuxpl.com.

Jeśli będzie grzane do czerwoności to jakiś vps nieduży np. e-ring.pl, vmline.pl

I don't suffer from insanity. I enjoy every minute of it.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widocznie masz równo 50 BL - też tak miałem :)

jak przekroczysz 50 będzie OK

@okazwłoka na kiedy planujesz nowe skrypty? (seokatalog i inne o których wspominałeś)

ruszyło po łatce dodawanie do pliggów, ale bez podpiętego DBC i tak jest zero dodań (po przeleceniu 1/3 zarejestrowanych pliggów)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie na home coś zostało zmienione i dodawarka przestała współpracować z serwerami home.

Sprawę pliggów jeszcze badam :) - na filmiku ( https://dlhelp.i4a.pl/content/4_Pierwszy%20projekt/3_Sprawdzenie%20raportu.php ) można zobaczyć że to naprawdę działa - przynajmnej u mnie. Choć wolałbym żeby u mnie nie działało, bo byłoby łatwiej znaleźć przyczynę :D

Przy większej ilości cronów należy nie przesadzać ze speedem - nawet bym go delikatnie zmniejszył. Jeśli mówisz o zasadniczym cronie - najlepiej go zostawić :) A jeśli o pliku speed - lepiej lekko zmniejszyć, a najlepiej potestować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A problem z dodawaniem domen do bazadon dalej nie rozwiązany? Ciągle mi widzi niektóre "bez daty" i krzyczy że data już wykorzystana jak chcę dodać nowe :)

Dalej trzeba podsyłać mailowo do ręcznego dodania?

Marketing Internetowy - SEO/SEM - km-web.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze tak , ale już niedługo :) - myślę że do 2-3 tygodni będzie moduł zmieniony - będzie przyjmowało każdą domenę, a to mój serwer będzie wszystko weryfikował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności