Skocz do zawartości

DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wiadomość dla tych którzy nie są zadowoleni z dotychczasowego hostingu pod Dona. Sam przesiadałem się kolejno z jednego z hostingów seo na 1and1, potem home.pl, Teraz jestem na https://mintshost.pl/shared.php Ceny przyjazne, wszystkie parametry pod Dona spełnione, na uwagę zasługuje bardzo miły parametr max_exec_time=180; crony oczywiscie co minutę. Żeby było śmieszniej, to trafiłem tu zwiedzając inne hostingi, a ten prowadzi od ponad roku mój kuzyn :) Nie musisz się obawiać, że wpakujesz się w niepewny hosting, bo umowy są na 1, 3, 6 i 12 miesięcy, zatem nic nie ryzykujesz. Dodam tylko, że udało mi sie namówić kuzyna na specjalny jednorazowy rabat dla użytkowników Forum w wysokości 20% na wszystkie usługi oprócz voicevps. W polu kod promocyjny wpisz "pio" - małymi literami i od pierwszej umowy zaliczysz 20% rabat od i tak już niskich cen. Ten rabat jest tylko tu i jednorazowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja obecnie przesiadłem się na hosting laohost i jest w okresie testowania. Po jednym dniu działania Dona na 16 projektach dostałem informację iż wykorzystuję za dużo mocy serwera... Więc przyda się ta oferta powyżej...

Mam pytanie - skorzystałem ze scrapeboxa do harvestowania nowych wordpresów pod Dona. Otrzymałem listę, którą następnie przepóściłem przez Alive, a potem wybrałem tylko rodzaj bloga wordpress. Tak otrzymaną bazę wgrałem do Dona. I cóż obecnie ma z ponad 2400 wprowadzonych adresów precli ponad 1500 błędów dodania. Przeglądając ręcznie kilkanaście adresów- dochodzę do wniosku że są to blogi, są one na wordpress,ale nie ma bardzo mozliwości publikacji wpisów. Co robię nie tak ? jak skutecznie przeprowadzić, a właściwie wybrać katalogi do harvestowania ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak skutecznie sprawdzić? Możesz wrzucić dużą listę do Donka i czekać do których zarejestruje, albo puścić rejestrowanie w USM i ustawić Donka tak, aby odbierał jedynie maile ( ja tak robie ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sebastian - laohost to ZLY wybor pod dodawarke. Skorzystaj ze sprawdzonych hostingow shared (np hekko) i powinno wszystko dzialac dobrze. DLA ma naprawde male potrzeby jesli chodzi o zasoby, wiec na hostingu ktory nie nalicza punktow za CPU bedzie dobrze.

Do rejstracji w WP jest osobny modul do USM za 250 netto, ale nie wiem czy ci to potrzebne. DLA zrobi to samo tylko nieco wolniej.

To normalne ze harvestujesz blogi WP, te gdzie mozliwa jest rejestracja, ale przeciez wiekszosc blogow nie umozliwia automatycznej publikacji nawet zarejestrowanym uzytkownikom. Tutaj rob to co robisz, ale po kilku dniach sprawdzaj gdzie sa dodane wpisy i tak bedziesz mial swoja liste AA dla WP.

search_auditor_500x80_bf.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ultra Seo Master też spokojnie można rejestrować WP wykorzystując do tego moduł rozpoznawania skryptów (specjalny footprint umieściłem w wątku o USM) i jeśli mamy kilka milionów adresów, gdzie nie wszystkie to WP, to lepiej puścić rejestracje na kilku wątkach właśnie za pomocą programu Miona, a nie dodatkowo obciążać Donka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w watku USM tez poleglem, ale wyswietlilem posty Crmad i dalo rade ;)

<UltraSeoMasterSkrypt>

<NazwaSkryptu>Rejestracja w WP</NazwaSkryptu>

<NazwaPlikuZapisu>rejwwp.txt</NazwaPlikuZapisu>

<InstrukcjeSkryptu>

<Instrukcja>GET:/wp-login.php?action=register</Instrukcja>

<Instrukcja>FOOTPRINT:szukany LIKE '%user_email%' AND szukany LIKE '%user_login%'</Instrukcja>

<Instrukcja>IF_FOOTPRINT_TRUE:</Instrukcja>

<Instrukcja>POST:/wp-login.php?action=register</Instrukcja>

<Instrukcja>POSTDATA:user_login=twojlogin&user_email=twojemail@gmail.com</Instrukcja>

<Instrukcja>FOOTPRINT:szukany LIKE '%user_pass%'</Instrukcja>

<Instrukcja>IF_FOOTPRINT_TRUE:</Instrukcja>

</InstrukcjeSkryptu>

</UltraSeoMasterSkrypt>

search_auditor_500x80_bf.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Teraz tylko podstawcie wartości za "twojlogin" i "twojemail@gmail.com". W Donlikage uzupełnijcie wszystkie pola ( przy tej opcji nie da się rotować nickami ) i zaznaczcie Zapisuj do prywatnej bazy wordpress

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności