Skocz do zawartości

DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

Wtedy poprawek nie trzeba robić, są tam aktualne pliki :)

Statystyki trzeba odświeżyć : niebieska strzałeczka w kolumnie statystyk. Zobaczę jak to wygląda i postaram zrobić automatyczną aktualizację statystyk przy przenoszeniu.

Co do bazy premium: jeszcze nie jest uruchomiona. Myślę, że do połowy stycznia już będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Można włączać/wyłączać te raporty w zakładce "Konfiguracja". Wpisy w księgach nie dostają własnej podstrony (stałej), więc nie ma możliwości uzyskania dokładnego adresu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mógłbym, ale nie potrafię tego zrobić - już szukałem po necie i nic ciekawego nie znalazłem, do tematu na pewno wrócę dość szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co może oznaczać jeśli projekt jest skonfigurowany poprawnie, cron wydaje się działać a w dodaniach mam 0/0 ?

Edit: a może nie działa jednak poprawnie wyrzuca coś takiego:

......- dodaje do OTWARTY MINI_priv

Wszystkich wybranych rekordĂłw 10

IDP:601

ABORT: PHP cpu time limit exceeded at [/otwartymini.php(5) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code:262], in eval() called at [/otwartymini.php(5) : eval()'d code(1) : eval()'d code:1], in eval() called at [/otwartymini.php(5) : eval()'d code:1], in eval() called at [/otwartymini.php:5], at [/cron.php:320], in require_once() called at [/cron-5min.php:2]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności