Skocz do zawartości

DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam zarejestrowanych z tej bazy:

- wordpress:3055,

- wiki:336,

- pligg:1011.

Co jakiś czas ponawiam dodawanie do nieudanych, no i z harvestera DLA dorzucam. Oczywiście OCR podpięty.

Wykonamy
projekty organizacji ruchu zgodne z obowiązującymi przepisami, tanio i skutecznie, zapraszamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja zainstalowałem na nowo na innym serwerze miałem na vmline (troche zamulał) teraz odpaliłem i mam taki problem bo klikając w konfiguracji Monitoring pozycji przez proxy Wyłączone Włącz

Nadal mam napis Wyłączone tak samo z ocr robię test a nie mam wyniku miał ktoś taki problem ?

bilbord_opublikuj_mini.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już dzisiaj podeślę poprawki - rejestracja + dodawanie do pligg + kilka innych poprawek + instrukcje co i jak trzeba zrobić z pliggami.

Co do włączania proxy - katalog w którym jest donlinkage nie ma możliwości tworzenia plików. wystarczy zwiększyć chmod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. czy gdy projekt na danej bazie sie skonczy, i do bazy dodajemy nowe katalogi to czy ten zakonczony projekt bedzie dodawany do tych nowych katalogow? Przydatna byla by opcja, aby nie byl dodawany.

2. czy jeszcze komus przydalby sie przycisk nadania jakiemus projektowi priorytetu? Np. dodajemy wiele projektow, ale nagle potrzebujemy ktorys priorytetowo zalatwic i do tego bylby ten przycisk :)

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz.

1. K - nie zauwazylem, w takim razie przydaloby sie jakies calkowite wstrzymanie projektu

2. P - z podpowiedzi nie wynika ze to jest priorytet. Zaraz przetestuje.

@MrFrog

Ja mam na vmline, vps 1gb, projektow pelno, dodaje mi 15 projektow na dobe. Mam w speed ustawione 150% pierwotnego (o 25% zmalala jednak skutecznosc, takze niedlugo zmniejsze) i 6 cronow odpalonych na dodawanie. Ale ogolnie mam mniejsza skutecznosc niz tutaj ludzie pisza.

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Dzieki :)

2. Mialem na mysli przycisk P przy domenach, a nie projektach/grupach - teraz wszystko jasne.

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz.

1. K - nie zauwazylem, w takim razie przydaloby sie jakies calkowite wstrzymanie projektu

2. P - z podpowiedzi nie wynika ze to jest priorytet. Zaraz przetestuje.

@MrFrog

Ja mam na vmline, vps 1gb, projektow pelno, dodaje mi 15 projektow na dobe. Mam w speed ustawione 150% pierwotnego (o 25% zmalala jednak skutecznosc, takze niedlugo zmniejsze) i 6 cronow odpalonych na dodawanie. Ale ogolnie mam mniejsza skutecznosc niz tutaj ludzie pisza.

Witaj.

15 projektów na dobę to bardzo mało :)

 

c41697ae6a6ff9b91f990e7da6219eb56df7e7c1_wzmocnij%20SEO%20swojej%20strony%20z%20unikalnymi%20domenami.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mnie zaskoczyles :), moglbys mi na PW wyslac Twoje ustawienia i ilosc cronow?

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności