Skocz do zawartości

DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jak adres ma "?p=" to niekoniecznie może się pod nim znajdować wpis i dlatego takie a nie inne błędy. Zdarza się to także przy normalnych adresach, gdy np. ktoś usunie nasz wpis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o raporty z WP: w konfiguracji jest możliwość wyłączenia raportowania adresów typu /?p=2223

Poprawki dzisiaj przyjdą, niestety musiałem nagle przerwać prace i tak wyszło. Pracuję jeszcze nad kilkoma innymi zgłoszonymi błędami.

@Xemix - tak, jest błąd - skrypt "0" traktuje jako wartość pustą i nie wykonuje wtedy zadania. Poprawię to.

Katalog wpada na czarną listę przy aktualizacji bazy, albo wtedy gdy go sam tam przesuniesz (z poziomu logów danego projektu można to zrobić). Będzie wprowadzone automatyczne przesuwanie niedziałających na czarną listę. Kiedy nie wiem, ale postaram się w miarę szybko to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powinno tak być, sprawdzę to. Ogólnie qlweb muszę jeszcze dopracować bo coś tam nie sprzęga niestety.

Za moment będzie podesłana aktualizacja kilku ważnych rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno ustrzec się poprawek, gdyż u Oki wszystko działa ok, natomiast skrypt jest na wielu różnych hostingach i czasami nie działa tak jak powinno.

Ja tam wole tak jak jest, poprawki mi nie przeszkadzają.

Zawsze możesz starą wersje walnąć w podkatalog i normalnie dodawać a aktualizacją bawić się w głównym katalogu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności