Skocz do zawartości

DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Wysłałem małą aktualizację DonLinkage - głównie poprawki + kilka nowych funkcji.

Jeśli po aktualizacji i wyczyszczeniu katalogu captch będą się tam nadal zbierały duże ilości plików proszę o kontakt.

A jeśli chodzi o katalog z ocrdl - tak jak napisał wyżej @zoozool , obrazki w walidacji zapisują się w validornot.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, ma to tylko na celu możliwość podglądnięcia jak ocrdl radzi sobie z czytaniem obrazków - nic więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę zaśmiecać tematu dodatkowymi pytaniami, ale czy te uwagi będą uwzględnione w instrukcji (o ile jest taka potrzeba)?

Pytam, aby się nie okazało, że jeżeli na bieżąco nie uwzględniam poprawek i uwag do nich, to nie uda mi się uruchomić nowej instalacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skuteczność przy fus3 powinna być 30-40%. PRoszę spróbować wrzucić na nowo plik index.php, database.dat i ustawić chmody 777 na wszystkie katalogi fus3.

Śmiało można wszystko usunąć wszystkie obrazki.

Gdy jest aktualizacja zawsze staram się napisać co zostało poprawione, a instrukcja powoli powstaje online (w stopce dodawarki est link). Znajdzie się tam też temat optymalizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodawanie domen na czarną liste lub ich całkowite usuwanie wygodne byłoby, gdyby można było po prostu wkleić listę adresów.Teraz łatwo można się pozbyć tych, do których nie da się dodać, ale np. pozbyć się z listy zbanowanych do których udaje się dodać wymaga usuwania jeden po drugim :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności