Skocz do zawartości

DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Filtruję bazę, nowa będzie dostępna na dniach.

Co do większości zbanowanych - bez przesady :D Ale bany są, wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Czy ktoś z właścicieli Donka v4 ma problemy z serwerem? Strasznie zamula serwer i ostatecznie serwer przestaje działać? Nie wiem czy to wina skryptu czy może ustawień na serwerze.

Parametry serwera VPS:

V1 1GHz do 1 GHz i7-920 512 MB DDR3 do 1 GB DDR3 25 GB HW R10

750 GB

Te parametry wydają się być ok. Serwer w de50.ionic

Prosiłbym o jakieś wypowiedzi w tym temacie.

 

c41697ae6a6ff9b91f990e7da6219eb56df7e7c1_wzmocnij%20SEO%20swojej%20strony%20z%20unikalnymi%20domenami.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam donka akurat na zwyklym sharedzie gdzie wiszą jeszcze jakies 2 strony i nie mam problemów.

Aktualnie uruchomione mam 6 projektow, rejestracje, monitoring, harvester i chodzi dobrze.

Zauwazylem ze obciazalo mi serwer sprawdzanie proxy w google, jak to wylaczylem to obciazenie spadlo.

Odpal recznie kazdego crona po kolei i sprawdz obciazenie serwera.

Ustaw większe odstępy w minutach pomiędzy kolejnymi wywolaniami crona dla takich zadan jak np. harvester, rejestracja czy detector.

Moje pytanie z innej beczki.

Czy zauwazyliscie spadek efektywnosci w rejestracji i dodawaniu do precli przy włączonych proxy dla tych zadań?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie działa mi przenoszenie prywatnych katalogów na czarną listę

zaznaczam sobie które chce wyrzucić na czarną listę wybieram z listy akcje przenoszenia a licznik w zakładce katalogi nie rośnie jest ciągle zero.

Problem jest dla wszystkich rodzaji katalogów.

Ktoś ma taki problem ?

bilbord_opublikuj_mini.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed momentem sprawdziłem i przenosi (nie twierdzę że u Ciebie :) Ale to z listy katalogów. Robisz to z logów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, jest jakiś błąd. Poprawię to.

PS. Jeszcze dzisiaj będą podesłane pliki dla osób z premium - uruchomione zostało +100 zamkniętych katalogów dla premiumowców.

Edit,

Ok znalazłem błąd :) - podeślij info na mail odeślę poprawiony pliczek

Edit.2.

Wysłałem kilka pliczków aktualizacyjnych.

Od dziś dostępna jest zamknięta grupa katalogów dla osób z PREMIUM :) = ponad 100 sztuk. Można już śmiało dodawać wpisy. Oczywiście są też dostępne dla osób testujących - każdy może przetestować premium przez 7 dni i w tym czasie dodawać wpisy :) i korzystać z bazy premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności