Skocz do zawartości

DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

Podmieniłeś podesłane wczoraj pliki?

edit. Jeśli nie działa pobieranie donpremium proszę pobrać jeszcze raz ostatnią paczuszkę aktualizacyjną (update402) i wrzucić na serwer. Prawdopodobnie wgrał się wcześniej uszkodzony plik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Też widzę problem, update śię świeci. Czasami w ogole nie idą projekty. Coś się wiesza, a korzystam od 1 wersji.

Napiszę tak, że program od początku wyjść nowych wersji jeszcze nigdy nie był niezawodny. Zawsze coś jest nietak, trochę to za przeproszeniem zniechęca do korzystania. Ale miejmy nadzieję, że w przyszłości nacisk na kolejną wersję OKA postawi najwięcej na działanie (aby wszystko działało jak należy każdemu po poprawnym wgraniu plików i zastosowaniu się do instrukcji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani wpisy ani baza nie znikną - oczywiście katalogi są moderowane i rażąco niechlujne będą wyrzucane. Przed momentem puściłem na samo webmini i wyszło +1100 wpisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie wyłączone jest raportowanie błędnie rozwiązanych captcha, jeśli masz najnowszą wersję nie mogło się tak stać.

Co więcej przy WP nigdy nie było włączone raportowanie błędnie rozwiązanych. Jaką masz wersję DonLinka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udanych dodań do donpremium: 88, ponowienie projektu nie pomaga.

Do tego w logach projektu 0/0, odświeżałem już kilka razy. Tak powinno być?

Edit: A jednak ponawianie trochę pomaga, bo mam 92/15. Ale i tak to chyba powinno lepiej iść...

Marketing Internetowy - SEO/SEM - km-web.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pisii35 - czasem jakiś inny Twój soft nie korzysta z dbc? Jedynie możliwość jest taka, że masz jeszcze stare pliki pliggrej.php i miałeś włączony dbc.

@KMlody84 - zobacz jakie masz błędy w logach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed momentem wysłałem informacje na mail do wszystkich, którzy mają premium (stały bądź testowy).

Niestety plik donpremium był źle zakodowany, trzeba jeszcze raz go pobrać. Jest też plik updatu do wywołania.

Wysłałem też informacje do osób które brały udział w testach v4 o przypisanie premium. Jeśli ktoś brał udział a nie dostał maila z informacją proszę o kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności