Skocz do zawartości

DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się nowa aktualizacja, będzie dostępna na pewno w następnym tygodniu:

[x] poprawka + możliwość przesuwania katalogów na czarną listę z listy adresów

[x] dodanie stronicowania do list katalogów

[x] możliwość eksportowania nieudanych dodań do csv

[x] możliwość masowego kopiowania i usuwania katalogów + możliwość eksportu zweryfikowanych z harvestera

[x] opcja automatycznego usuwanie zbanowanych proxy

[x] całkowite przepisanie zakładki "Harmonogram":

- grupowanie projektów (rozwijane listy bez przeładowania strony)

- ustawienia ilości (i inne opcje typu usuń, dodawaj od początku) bez przeładowania strony

[x] sprawdzanie dostępności aktualizacji przyciskiem

[x] informacja co jest pingowane (moduł pingowanie)

[x] możliwość usuwania pojedynczych adresów z list linków (moduł linki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie zajrzałem do bazy donka i mam kilka pytań:

1. Czy donek usuwa w bazie danych z tabeli harvester sprawdzone adresy? Bo aktualnie mam w tej tabeli 73k rekordów.

2, Czy można wprowadzić np. codzienną optymalizację bazy danych lub chociaż raz w tygodniu? Po ręcznej optymalizacji rozmiar bazy zmniejszył mi się o 7 MB.

3. Pomimo wyczyszczenia raportów w bazie siedzi mi 46k rekordów a każdy rekod to same zera. Czy po czyszczeniu raportów tabela raporty nie jeszcze czyszczona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad1. Czyści codziennie te rozpoznane jako niepasujące - warunek: musi być ustawiony cron_harv.php

ad2. Pomyślę o tym.

ad3. Sprawdzę skąd się biorą te wpisy i usunę przyczynę. Przed momentem sprawdziłem - mam w bazie na 100 tysięcy raportów 40 takich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy częste poparwki i doraźne patche, nie spowodują, że z czasem cały projekt stanie się ociężały i ciężki w utrzymaniu. Może warto, abyś zaplanował przepisanie całości i wstrzymał się na jakiś czas z poprawkami? Taka luźna sugestia :)

Gwarantowany efekt. 100% satysfakcji lub zwrot gotówki. Tylko teraz profesjonalne pozycjonowanie książek na Twojej półce. 20% zniżki jeżeli masz różową i prostą (wypozycjonowaną) ścianę. Nie pozycjonujemy stron w Google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa jednocześnie, nawet lepiej mieć wszystko włączone bo np. przy wyłączonym wordpress pligg nie będzie klikał linków potwierdzających.

Już "zaraz" będzie dostępna aktualizacja do 4.0.3 z kilkoma nowymi rzeczami + aktualizacja bazy katalogów.

Najważniejsza zmiana wg mnie to sprawdzanie dostępności aktualizacji - dzięki temu nie będę musiał wysyłać emaili z informacjami o poprawkach/aktualizacjach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@okazwłoka jest też problem z synonimami w tekscie, dość często się zdarza że DLA informuje ze "Popraw synonimy w porojekcie", ale wrzucając sie do do dowolnego generatora poprawnie wyrzuca treść, szukam jakiegoś znaku specjalnego ale nic niemoge znaleźć. Nie da się dorobić jakiegoś koloru zeby zaznaczał np wszystko co jest synonimem np na inny kolor, a gdzie widzi problem z klamrami dawał kolor np czerwony, wizualne przedstawienie problemu, inaczej można dostać oczopląsu. ALe tak jak mówię tekst w innych programach się generuje bez problemu nie ma błędów w klamrach!

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nic innego nie wymyśliłem - jeśli tekst generowany jest dłużej niż sekundę lub ilość klamr jest niezgodna to wtedy monitoruje o błędzie. Tekst musiałby być naprawdę baaaaaaaardzo długi i z bbbbbaaaaarrrrdzoooo wieloma synonimami żeby generował się ponad sekundę.

Nie sportkałem się jeszcze z przypadkiem, w którym nie było błędu w synonimach a DonLink oznaczył go jako błędny :D

Rozumiem, że przydałaby się jakaś podpowiedź gdzie dokładnie jest błąd - ale jeszcze nie wpadłem na pomysł jak to ugryźć :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego nie dodasz jakiegoś "wysiwyg" np TinyMCE czy CKEditor ( duże ułatwienie) ?

Potem wystarczy tylko tyle co np w publikerze jest zrobione:

https://images.tinypi...k3iunnwcrtf.jpg - tutaj 1 przyciskiem dodawane są również synonimy do tekstu!

- dodany tekst ma około 4,5k znaków

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie dodam edytora? Był kiedyś i same problemy z nim były. A kwestia synonimów to nie kwestia edytora tylko js - a w js jestem "cieńki" i mogę tyle co na gotowcach.

edit. edytorek w najbliższym czasie będzie, ale taki prosty, głównie do wstawiania linków :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności