Skocz do zawartości

DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

AKTUALIZACJA SKRYPTU + AKTUALIZACJA BAZY.

Przed momentem wysłałem info o aktualizacji do 4.0.3 oraz aktualizacji bazy katalogów.

Jedna z waważniejszych zmian dotyczy sposobu aktualizacji skryptu. Teraz dostępność wersji będzie sprawdzania przyciskiem. A więc koniec z mailami aktualizacyjnymi :)

Poniżej znajduje się lista zmian.

Aktualizacja DonLinkage 4.0.3:

[x] sprawdzanie dostępności aktualizacji przyciskiem

[x] poprawka + możliwość przesuwania katalogów na czarną listę z listy adresów

[x] dodanie stronicowania do list katalogów

[x] możliwość eksportowania nieudanych dodań do csv

[x] możliwość masowego kopiowania i usuwania katalogów + możliwość eksportu zweryfikowanych z harvestera

[x] opcja automatycznego usuwania zbanowanych proxy

[x] całkowite przepisanie zakładki "Harmonogram":

- grupowanie projektów (rozwijane listy bez przeładowania strony)

- ustawienia ilości (i inne opcje typu usuń, dodawaj od początku) bez przeładowania strony

[x] informacja co jest pingowane (moduł pingowanie)

[x] możliwość usuwania pojedynczych adresów z list linków (moduł linki)

[x] rozwiązanie problemu z gromadzeniem plików w folderze 'captch'

Sorki że post pod postem ale info o aktualizacji imho powinno mieć własny post :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jesteś na Ban Liście :D - sprawdź w spamie, pewnie tam wylądowało ze względu na linki. A jak nie dostałeś to podeśli mail :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja poszła :). Właśnie testuję nową twarz DLA - pare dobrych zmian, ale jedno mi sie nie spodobało - to, że za każdym razem trzeba rozwijać listę projektów w harmonogramie, wolałbym żeby program zapamiętał mój wybór, bo teraz za każdym razem muszę klikać po kolei we wszystkie projekty a to mierzi z lekka :).

Wykonamy
projekty organizacji ruchu zgodne z obowiązującymi przepisami, tanio i skutecznie, zapraszamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, poprawię te polskie znaczki na następny raz, zapomniałem o kodowaniu utf :)

Harmonogram działa bez przeładowania, nie jestem aż taki dobry w js żeby umieć coś takiego zrobić. Rada: otwórz sobie harmonogram w osobnym oknie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mlody0072 - jest cron na cron_raport.php ? Jeśli jest nieustawiony to wtedy tak się będzie działo. Wystarczu usawić i zaczną spływać raporty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie crony są jak odpale recznie cron_raport.php to mam

INSERT INTO raporty (id_projektu, typ, adres, msg, kati, pnk, priv, info) VALUES ('0', '', '','','','','','')INSERT INTO raporty (id_projektu, typ, adres, msg, kati, pnk, priv, info) VALUES ('0', '', '','','','','','')INSERT INTO raporty (id_projektu, typ, adres, msg, kati, pnk, priv, info) VALUES ('0', '', '','','','','','')

ale nadal nie mam nic w logach ani raportach

a to lista cronów

7f09156cd8cc1ebfm.jpg

bilbord_opublikuj_mini.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności