Skocz do zawartości

DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie zablokowało IP dla zapytań - jeszcze w tym miesiącu będzie wszystko z bazadon przerzucone na mój serwer i nie będzie problemu.

Natomiast nie powinno to zablokować dostępu do bazadon. Jeśli jednak jest z tym problem napisz na mail :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dostępu nie mam jeszcze, bo 'ciułam' linki, dlatego codziennie sprawdzam :D.

Raczej nie chodzi o IP serwera, ponieważ mam tak na dwóch licencjach pod rożnymi IP.

Tak czy inaczej przydałoby się to wszystko usprawnić w końcu ;-)

Marketing Internetowy - SEO/SEM - km-web.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, jest to w planach na najbliższy czas.

Na forum donlinkage podałem nowe info o programie partnerskim, zachęcam wszystkich do ustosunkowania się :) Ale nie zmuszam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może trochę naiwne ale zapytam jak macie ustawione footprinty do katalogów aby harvester działał szybko i sprawnie

Bezgotówkowo auto zastępcze z oc sprawcy na czas naprawy. Jeśli natomiast chcesz kupić tanie OC naprawdę dobra multiagencja. Czy każdy może mieć apartament na wynajem i na tym zarobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed aktualizacją jakoś to latało ale teraz patrze a one się same pozmieniały. Gdzieś miałem zapisane ale niestety nie mogę znaleźć. Byłby ktoś tak miły i podesłał na PW ? :)

ps. Mam jeszcze jedno pytanie właśnie tworze projekt i wcześniej miałem możliwość dodania na raz do wszystkich rodzajów katalogów publicznych i prywatnych czy teraz muszę ręcznie odklikać rodzaj katalogu? bo jest to uciążliwe

Bezgotówkowo auto zastępcze z oc sprawcy na czas naprawy. Jeśli natomiast chcesz kupić tanie OC naprawdę dobra multiagencja. Czy każdy może mieć apartament na wynajem i na tym zarobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, że pominę Twoje pytanie ;)

Na stronie pomocy (niebieski link w stopce dodawarki) dodałem opis skryptów (dot. przygotowania projektu) w formie tabelki. Mogą się tam znaleźć jeszcze jakieś błędy, ale ogólnie powinno być ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

abstrahując od powyższego tematu (zacząłem z Oka rozmowe na PW)....

chce przenieść moja kopie Donlinkage na inny serwer. Mam już dość powolnego działania na obecnym.

rozumiem ze wystarczy zrobic kopie bazy danych (jest już dość spora a nie chciałbym niczego stracic), zaimportować ją na nowym serwerze, przestawić DNSy na domenie, wgrać instalacje Donka, zainstalować, ustawić crony i powinno hulać? Lepiej to zrobić w przerwie między opłacaniem PREMIUM? Akurat kończy mi sie za 3 dni abonament wiec byłby dobry moment...

Jaki przede wszystkim SZYBKI serwer polecacie bez zadnych limitów dzień itd. Płatność obojętnie, może być mesięczna, kwartalna, półroczna lub roczna

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że nie wywołujesz install.php, dodatkowo nie możesz zapomnieć o chmodach na pliki i katalogi. Premium nie ma tu znaczenia, jak Ci wygodniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to całe API z ProxyMarket to link z listą proxy. Może więc by zrobić pobieranie z dowolnego adresu z listą wyświetlaną w taki sposób? W końcu są inne fajne źródła, a niektórzy pewnie będą umieli sobie przygotować takie samemu. Pozostaje kwestia automatycznego importu do dodawarki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności