Skocz do zawartości

DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

W najbliższej przyszłości będzie dodany moduł sprawdzający bazy pod względem banów (oczywiście bez proxy będzie ciężko z tego korzystać) + prosty moduł monitorujący wprowadzone strony (podstawowe parametry takie jak site, parametry z majesticseo + dostępność (nagłówek http)) z możliwością wysyłania maila dla wartości dowolnie zdefiniowanych parametrów (np. gdy site=0, bl>1000, http 500 itd.).

Oczywiście to oprócz obsługi nowych skryptów. Updaty oczywiście darmowe dla każdego posiadacza licencji DonLinkage.

@san - pligg szczególnie, ale też phpld, jest też 1 rodzaj księgi gości, omnipress v2 i rejestracja WP. Oczywiście jeśli nie posiadasz OCRdl albo CaptchaSniper.

@qba505 - już wszystko ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@oka właśnie mam OCRdl, a na DBC bardzo szybko mi zżera wykupione pakiety.

Przez 1 dzień potrafi wykorzystać 1000 odczytów captchy.

Więc zastanawiam się, czy ma sens korzystania z DBC, bo robi się to kosztowne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy Wam też po domenach udostępnionych pod BazaDon przejechało się Google w ciągu ostatnich dni ? Ja dostałem Bana na 4 domeny z 7. Różne domeny (eu, pl, IDN pl) na różnych hostingach. Biorąc pod uwagę że domeny pod BazaDon u wszystkich podlegają tym samym zasadom jestem ciekawy, czy to dotknęło tylko mnie, czy również innych właścicieli domen BazaDon, tym bardziej, że nie było jakiegoś skokowego wzrostu BLi dla tych domen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@masterkc - bany były, troche informacji na ten temat masz kilkanaście postów wcześniej lub na zamkniętym forum (ogólnie to powód banów nie znany, bo poleciały bardzo zróżnicowane strony :/ )

Takie pytanie o proxy z proxymarket. Do DonLinkage muszę wykupić wersję z API, czy może byc bez API?

(Zawsze na publicznie dostępnych dodawałem, ale ostatnio to cieżko znaleźć działające).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@san - co do dbc - sprawdź czy czasem nie masz włączonej opcji DBC: "3 - używaj do odczytywania wszystkich rodzajów captcha (wyłącza pozostałe)".

Przełącz wtedy na: "2 - włącz tylko dla recaptcha"

@monterek: opcja piramidy nie jest przewidywana. Ale w Donku możesz łatwo budować piramidy korzystając z automatycznego podlinkowania (wybierasz raport do podlinkowania i już).

@~mk^ - musisz mieć z API. Za jakiś czas planuję udostępnienie opcji proxy, ale to muszę potestować żeby proxy były zawsze w odpowiedniej ilości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności