Skocz do zawartości

DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dzieki za info z wielokrotnym cron-em. Faktycznie nie czytałem instrukcji z 4-ki bo mam donka od początku ;)

Co do rejestracji, to nie trzeba pracować na ramkach.

Masz FF? Wpisujesz w przeglądarce adresstrony,pl/rejestracja.php

Sciągasz IMarcos i zapisujesz taki skrypt:

TAB T=1
REFRESH
wait seconds=5

potem powtarzasz makro z 1000 razy i masz szybką rejestrację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też przeprowadzam rejestrację w operze - odświeżaj co 1 sekundę i po sprawie :)

Odświeżanie w js działa też bezproblemowo - pamiętam pierwsza wersja dodawarki miała coś takiego (dodawanie do webmini) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dobrze wiedzieć, bo obawiałem sie że odświeżając w przeglądarce można wywołać błędy przy niezakończonym pojedynczym wywołaniu. U mnie wynik rejestracji wypluwało w przeglądarce nie szybciej niż co 5 sekund więc nie ryzykowałem ustawienia mniejszego niż co 10-15 sekund.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podeślij na mail info - prawdopodobnie projekt jest źle ustawiony. Samych webmini powinno wejść dużo więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem taką sytuację:

W projektach jet napisane że wszystko skończone, natomiast w zakładce harmonogram są jeszcze dwa typy skryptu które są w trakcje.

Jest to normalne?

Czy DLA skończył dodawanie, czy może jeszcze do niego wróci?

A co dokładnie może być źle ustawione?

Sprawdź ustawienia projektu czy masz wszystko w miare dobrze ustawione, opis, słowa kluczowe itd..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PhpLd raporttuje tak samo jak qlWeby? tzn podaje tylko adres do katalogu zamiast do bezposredniego wpisu. Też tak macie?

Nadal mam problem z Webmini. Nie dodaje do pewnej grupy katalogów mimo to w raporcie sa oznaczone jako dodane. Przy probie recznego dodania pojawia sie pole: "magiczny szyfr". Z tego rozumiem ze katalogi sa juz zamkniete. Nie bedzie ich po aktualizacji bazy czy trzeba je recznie dodać do czarnej listy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Warfas - sprawdzę zapytania do bazy, może coś przeoczyłem.

Przy małej ilości dodań opcji jest kilka:

- źle ustawiony projekt (chodzi głównie o długość poszczególnych elementów)

- strona była już katalogowana (istnieje w sporej części katalogów)

- serwer ma max_execution_time mniejszy od 60

PHPld są moderowane w 100% i nie ma możliwości wyciągania adresów. Ale będzie moduł wyszukujący wpisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne crony lepiej :) A najlepiej to+to. Ale to już wszystko zależy od serwera - trzeba sobie testować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności