Skocz do zawartości

DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

Troszkę zaniedbałem swojego DLA, czas najwyższy mocno powrócić do korzystania z aplikacji. :P

Jak aktualnie wyglądają te bazy prywatne? tzn, dużo tego ?

I jak ze skutecznością DLA ? Gdyby ktoś mógł się wypowiedzieć, tak ogólnikowo, albo porównując do OF ?

"... Z wyborem firmy SEO jest troszkę jak z wyborem marki samochodu..."

Polecam skuteczne pozycjonowanie warszawa !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Planuję wprowadzenie takiej funkcjonalnosci. Ogólnie proxy będą rozbudowane. Będzie podział na 2 rodzaje proxy: te do odpytywania Google jak i te do postowania. Równocześnie będzie możliwość wskazania osobno źródeł proxy dla tych do Google (nie tylko proxymarket) jak i dla postowania.

Testowanie proxy będzie oczywiście zależne od przeznaczenia proxy. Wprowadzenie takiej funkcjonalności jest realizowane głównie z planów wprowadzenia dużej ilości skryptów forów, na których to wypada masowo rejestrować się przez proxy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, fajnie :-)

Jeszcze myślałem, że dobrze by było jakoś móc sprawdzić efektywność footprintów, np, że z harvestowanych 118 url, 43 były z tego footprinta, 30 z tego itd. Można by było je znacznie ograniczyć, wywalając te nieprzydatne.

Marketing Internetowy - SEO/SEM - km-web.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W monitorowaniu fraz chyba wprowadziłeś jakieś nowości w postaci przewidywania jaką pozycje będzie miala strona kolejnego dnia ;) Tylko szkoda, że dla jednej frazy :P

1f6a70ac069e7b86gen.jpg

https://www.fotosik.p...ac069e7b86.html

ale dokładnie to nie o tym chciałem

po ostatniej aktualizacji wprowadziłeś sortowanie po frazach lecz jjeśli otworzymy na przykłąd poprzedni miesiąc to są nadal w kolejności jak dodałem i nie da się porównać danych z poprzedniego miesiąca. Jeśli możesz to posortuj w wynikach z poprzednich miesięcy także frazy alfabetytcznie lecz nie ukrywam bardziej podobało mi się kiedy były bez sortowania i wyświetlały się w kolejności dodania.

bilbord_opublikuj_mini.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno ze skryptu nie korzystałem, zainstalowałem najnowszą wersję, ale skuteczność mam fatalną.

Głównie przy raportach o niedodaniu pojawia się błąd TIMEOUT.

Z 700 DonMini dodało mi do 9.

Jaka jest Wasza skuteczność i ustawienia? Mam opis na 450 znaków, krótkie słowa kluczowe i tytuły.

RĘCZNE PROFILE - CO.UK oraz PL - Najlepsze linki w sieci !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brakuje mi jednej funkcjonalności jeszcze:-)

Gdy wejdzie się w harmonogram konkretnego projektu (nie w ogólną zakładkę harmonogram) nie można tam masowo zmienić liczby dodań dla wszystkich skryptów. Trzeba się doklikać do danego projektu w zakładce harmonogram za każdym razem.

Nie dałoby się tego usprawnić?

Marketing Internetowy - SEO/SEM - km-web.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności