Skocz do zawartości

DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Hej,

Mam dwa projekty ustawione dla jednej domeny, ustawienia projektów się różnią, ale pewne skrypty są takie same w jednym i drugim projekcie.

Ku mojemu zdziwieniu dla dwóch projektów dodał tą samą domenę dwa razy. Myślałem, że wykryje drugi projekt podczas mielenia, że wpis na danym wp z tej domeny już jest i nie doda...

Da się coś z tym zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że wykryje drugi projekt podczas mielenia, że wpis na danym wp z tej domeny już jest i nie doda

A w jakim sofcie widziałeś takie wykrywanie, że tak myślałeś?

Ustawiaj inne skrypty i po problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest mozliwość by przy liście rozwijanej(albo przez jakiś checkbox) dla catpcha była opcja wyboru czy recatpcha ma być wysyłana do dbc dla wszystkich skryptów? Teraz w praktyce musze ją wyłączać zawsze dla wordpressów i później włączać rejestrację i captchę osobno dla pliggów. Potwierdza to również straseusz w poście:

https://www.forum.optymalizacja.com/topic/120360-dodawarka-do-seokatalogow/page__st__1050#entry1191477

Do 99,9% precli zabezpieczonych recaptcha i tak nie doda się wpisów automatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie.

Czy jest możliwość ustawienia w Donku aby program linkował na stronę główną serwisu i wszystkie podstrony? Mam serwis, 85 podstron muszę podlinkować główną i wszystkie podstrony. Da rade to jakoś szybko ustawić, czy trzeba pokolei blasty puszczać, pierw podstrona pierwsza.. potem druga itd.. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moduły > linki (tutaj wrzucasz listę podstron). następnie przy tworzeniu projektu używasz opcje podlinkowania i wybierasz wcześniej stworzoną bazę. Linki w opisie umieszczasz za pomocą tagów <a href=%link1%>slowo</a> / opcja na precle itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że wykryje drugi projekt podczas mielenia, że wpis na danym wp z tej domeny już jest i nie doda...

A jakim cudem miałby to zrobić? Przecież do precli nie masz limitu dodań dla jednej strony, możesz dodać i milion razy, bo to są "przydatne teksty dla użytkowników", a nie opisy firm/stron :-)

Marketing Internetowy - SEO/SEM - km-web.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę mógł odpowiadać na wiadomości dopiero w środę. Kilka spraw mamy niedomkniętych przez mail, przepraszam za urwanie kontaktu, ale mam pilną sprawę osobistą. Za utrudnienia przepraszam.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raczej tak, z tego co wiem Euzebiusz starał się załatwic to z nimi, ale skoro do tej pory nie ma rozwiązania to raczej lao sie już pogodziło ze stratą klientów korzystających z donka..

na hekko chodzi dobrze, najlepiej jest odchudzić bazę przy przenoszeniu, raporty najwięcej zajmują...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności