Skocz do zawartości

DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

Moglbys okazwłoka opisać (najlepiej tez w pomocy) jak najłatwiej postawić drugą instalkę w katalogu?

Chodzi mi o to, aby była od razu skonfigurowana (tak jak ta pierwsza) tylko nie było w niej zadnych projektow i raportow (zeby chodzila szybciej na czystej bazie).

Najlepiej krok po kroku ze wszystkim razem z cronami itd.

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

"skrypty.pro" a cu tu opisywać ? Kopiujesz instalkę do katalogu odpalasz 2 baze korzystasz z donclona gdzie sobie ustawiasz jakie wartości bazy mają być skopiowane i po zabawie. Crony takie same tylko dodajesz nazwe katalogu, ( podane w instrukcji skryptu)

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi powiedzieć o co chodzi z tym PREMIUM. Wczoraj kliknąłem na ten 7 dniowy okres próbny i do teraz nie widzę żeby przybyło mi coś nowych katalogów, kliknąłem w tym miejscu gdzie jest premium na samym dole w liście katalogów (aktualizuj) to pojawiła się przy tym liczba 107, ale czego 107 i gdzie reszta baz to nie mam pojęcia - nie widzę też tych 3 prosiaków, które miały być z premium.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe skrypty - wprowadzam, niestety ostatnio musiałem przerwać prace. Ale już fora dyskusyjne są praie że gotowe, terminu nie podaję, ale w tym mc się pojawią na 100%. Później seoki, web 2.0 itd.

Laohost - jestem cały czas w kontakcie z obsługą. Ich support oceniam 10/10 :) Cały czas próbują, niestety nie jest to zależne od nich (są też problemy na wszystkich serwerach (również vps), które korzystają z hetznera). W laohost mają bardzo dobre serwery (też oceniam 10/10). Odkąd u nich jestem nie było żadnych problemów z działaniem.

@blake - adresy są pobierane o północy, niestety musisz poczekać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kliknąłem w tym miejscu gdzie jest premium na samym dole w liście katalogów (aktualizuj) to pojawiła się przy tym liczba 107, ale czego 107

107 prywatnych katalogów donpremium. Dodajesz tak jak do każdych innych skryptów :-)

Co do nowych baz, to nie zwracałem za bardzo uwagi jak miałem premium testowe (w zasadzie wziąłem tylko dla tej bazy katalogów). Proxy tez nie zauważyłem, ale nie przyglądałem się dokładnie.

Marketing Internetowy - SEO/SEM - km-web.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA! Otrzymałem właśnie informację z LaoHost że już wszystko ok. Sprawdziłem i faktycznie wszystko gra :) Można nadal śmiało korzystać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności