Skocz do zawartości

DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie będzie obsługa 1 skryptu forum i jeśli będzie ok będą dochodziły kolejne.

To jaki w końcu będzie pierwszy skrypt forum?

Taki mały OT - może ktoś orientuje się, w jakich godzinach polskiego czasu DBC kasują więcej za captche?

Wystarczy policzyć: 18:00-2:00 (nie uwzględniałem czasu letniego/zimowego).

Kody na tanie VPSy i hostingi SEO: 2KT7-JFNM-63E8 , EK6B-1JUJ-M9T6 , R3J5-RCNE-SPH4 , E8NR-U9N3-1TU7 , 3TEH-47B3-2HM6 = rabat 25%
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Czy da sie jakos uszczuplic tabele z raportami w bazie, bez wielkiej straty?

Chcialbym miec nadal dostep do listy udanych dodan.

Wielka Promocja - Pakiet Zaplecze 2014
czyli oprogramowanie za 1746 zł w cenie 777zł brutto

Mówimy o Microsite Manager Standard, SpamKat i BaseSystem - wszystko to, co potrzebujesz do zaplecza!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nerox - tak

@served - otwarcie nie napiszę, ale można się domyślić ;)

@www.skrypty.pro - jest taka opcja, wystarczy kliknąć na liście grup projektów opcję w kolumnie R2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@KMlody84 - czego nie kopiuje daj znać zobaczę co tam nie tak...

Wywołujesz z przeglądarki czy crona? Musisz kilka razy odpalić link z donclon.php jak robisz to ręcznie!

 

"Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce" - Ale potrzebujesz serwera by tam się znaleźć - Zgarnij kod rabatowy do SEOhost 40% - lub rabat do Cyber_folks - 10% - Rabat do hitme -5% - #reklama #link_sponsorowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Główny Kopia 1 Kopia 2

Baza prywatna Baza prywatna Baza prywatna

Rodzaj Ilość Rodzaj Ilość Rodzaj Ilość

wordpress_priv 20150 wordpress_priv 1 wordpress_priv 0

qlweb_priv 788 qlweb_priv 784 qlweb_priv 784

wiki_priv 1528 wiki_priv 1526 wiki_priv 1526

wpcomment_priv 35708 wpcomment_priv 0 wpcomment_priv 0

omnipress2v_priv 240 omnipress2v_priv 0 omnipress2v_priv 0

Te małe różnice jeszcze rozumiem, ale te większe to już dziwne, zwłaszcza jeśli chodzi o wordpressy, bo tam wcześniej na pewno jakieś były w bazie na kopiach, więc musiało je chyba skasować.

Resztę baz kopiuje bez problemów.

Crona wywoływałem automatycznie, ręcznie też próbowałem dziś kilkanaście razy.

Marketing Internetowy - SEO/SEM - km-web.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

donclon zanim zacznie kopiować robi zrzut bazy do pliku txt jeśli wykona wszystkie kopie lokalnie do plików to zaczyna kopiowac do poszczególnych instalacji lecz przed kopiowaniem robi czyszczenie bazy ponieważ inaczej tego sie nie da wykonać w sumie sie da ale by trwało dużo dłużej a tutaj czas kopiowania miał kluczową rolę

Proponuje zobaczyć pliki w katalogu baz czy pliki txt o nazwie bazy nie są puste.

A tak po za tym skąd masz tyle wordpresów ? :D i jaka jest skuteczność na tej bazie ?

bilbord_opublikuj_mini.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nerox - od czego mnie masz? :) Pisz na mail :)

@patro - wykasuj to co jest teraz w wp do rejestracji, dodaj własną listę i odpal rejestrację od początku (moduły>>rejestracja kont). Zawsze możesz przywrócić dostarczane adresy przez wywołanie upbase.php

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

donclon zanim zacznie kopiować robi zrzut bazy do pliku txt jeśli wykona wszystkie kopie lokalnie do plików to zaczyna kopiowac do poszczególnych instalacji lecz przed kopiowaniem robi czyszczenie bazy ponieważ inaczej tego sie nie da wykonać w sumie sie da ale by trwało dużo dłużej a tutaj czas kopiowania miał kluczową rolę

Proponuje zobaczyć pliki w katalogu baz czy pliki txt o nazwie bazy nie są puste.

A tak po za tym skąd masz tyle wordpresów ? :D i jaka jest skuteczność na tej bazie ?

Z tego co widzę pliki txt zawierają całe bazy, nie są puste. Za to te pozostałe które mają w nazwie pola tabeli i kopie mają rozmiar 0.

A co do bazy to raczej bez rewelacji, trzeba by ją przeczyścić porządnie. Generalnie wrzucam tam co znajdę :)

Marketing Internetowy - SEO/SEM - km-web.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak miewa się bazadon?

Ile jest obecnie domen?

Ile obecnie można na tej bazie dodać wpisów?

Lubisz gry komputerowe? A do tego zupełnie za darmo? Jeżeli tak to wejdź na https://darmowe-gry.pl i zobacz darmowe gry.

Pobierz za darmo program do rozliczeń podatkowych za 2015 rok z pity2016ng.pl lub wybierz inny sprawdzony program ze strony: pity-program.pl PITy 2015 ips.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA! Otrzymałem właśnie informację z LaoHost że już wszystko ok. Sprawdziłem i faktycznie wszystko gra :) Można nadal śmiało korzystać :)

No nie wiem czy to prawda - wrzuciłem jeden projekt i strasznie muli,dramatyczna skuteczność dodawania ( 7/278).

Drastycznie podskoczyło zużycie procesora z 0,50 % do 1,5% no i nie brakuje nieoptymalnych zapytań...Na Twoim miejscu Okazwłoka zastanowiłbym się dwa razy przed polecaniem ich hostingu ( mówię o tych najtańszych), inni dają za taką samą kase np 3% zużycia zasobów, a tu człowiek musi się zastanawiać czy przekroczy magiczny próg 1 % :D. A jeżeli już polecasz to wspominaj, że do DLA nadają się jedynie konta średnie i duże (niezależnie od ilości projektów). Oczywiście można wykupić większe konto ale biorąc pod uwagę ostatnie problemy mija się to z celem, wszak jutro może znowu coś im się wysypać. Czekam do poniedziałku jak się sprawy nie ustabilizują to kupuję gdzie indziej - na tym postawię pare precli, niech sobie spokojnie leżakują.

Wykonamy
projekty organizacji ruchu zgodne z obowiązującymi przepisami, tanio i skutecznie, zapraszamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności