Skocz do zawartości

DonLinkage - najnowszy automat do pozycjonowania


okazwłoka

Rekomendowane odpowiedzi

Jest błąd przy logach, poprawkę juz mam. Jeśli ktoś potrzebuje na już proszę o mail. Jeśli nie to będzie dołączone w tym tygodniu do aktualizacji z obsługą seokatalogów (darmowe na captcha jak i płatne na multikod).

Obsługiwana jest mediawiki.

DonMini - poprawię to (przy starych skryptach donmini tak się dzieje).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

w tym tygodniu do aktualizacji z obsługą seokatalogów (darmowe na captcha jak i płatne na multikod).

Lepszym krokiem z Twojej strony byłoby wprowadzić najpierw funkcje zakładania profili oraz postowania po forach (i rozbudowywać o różne skrypty for).

Dopiero potem ewentualnie dodawarke do seoków. Już i tak na polskim rynku jest ich "po szyję".

Chyba inni użytkownicy Donka też się ze mną zgodzą. ;)

Zarządzanie czasem, zadaniami oraz projektami: nozbe.com/pl <baner refer.>

nozbe-ad-2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, są klikane potwierdzenia dla pliggów - praktyczne.

Co do seokatalogów już postanowione i praktycznie wprowadzone. Fora zaraz w następnej kolejności. Z profilami nie ma tak łatwo i wymaga to więcej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym tygodniu do aktualizacji z obsługą seokatalogów (darmowe na captcha jak i płatne na multikod).

Lepszym krokiem z Twojej strony byłoby wprowadzić najpierw funkcje zakładania profili oraz postowania po forach (i rozbudowywać o różne skrypty for).

Dopiero potem ewentualnie dodawarke do seoków. Już i tak na polskim rynku jest ich "po szyję".

Chyba inni użytkownicy Donka też się ze mną zgodzą. ;)

Ja np. wolę SEOki, zwłaszcza z opcją dodawania do tych na multikod, bo bardziej z nich korzystam niż ze spamowania for (co nie znaczy że nie zacznę bardziej jak będzie w donku ;-)). A dedykowanego softu kupować nie zamierzam.

Ale generalnie jest mi obojętne co będzie pierwsze, ważne że będzie, cierpliwy jestem :-)

Marketing Internetowy - SEO/SEM - km-web.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam parę pytań związanych z programem:

1. program działa tylko na serwerach?

2. harvestując mogę używać dowolnego proxy?

3. harvester zbiera i umożliwia filtrację adresów email i eksport do formatu: link;email;itd ?

4. harvester ogranicza się do przeszukiwania katalogów pod kątem tych obsługiwanych przez DLA, czy można go zapuścić na dowolne footprinty?

5. Rozumiem, że Wasze oprogramowanie OCR, które można kupić razem z DLA zastępuje inne captchery? Czy można używać Waszego OCR-a razem z innymi, jeśli Wasz sobie nie poradzi?

6. Jakieś wersje programu Premium, dodatkowo płatne, inne ukryte koszty lub korzyści? ;)

7. wbudowany słownik synonimów? Możliwość importu własnego?

Na razie to by było na tyle, dziękuję za odpowiedź.

Nie przegrałeś, dopóki walczysz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Tak

2. Tak

3. Nie

4. W zasadzie ustawia się swoje footprinty, więc może wyszukiwać dowolne strony

5. Można jeszcze podpiąć Captcha Sniper, ale chyba nie można odpalić ich jednocześnie. Można natomiast skorzystać dodatkowo do łamania recaptchy z deathbycaptcha.

6. Jest możliwość skorzystania z premium za dodatkową opłatą, ale nie dotyczy do update'ów programu, które są darmowe. Premium daje możliwość ciągłej aktualizacji bazy danych, kilka darmowych proxy dziennie, dostęp do bazy donpremium (dodatkowe 100 lokalizacji) i nieograniczoną możlwość korzystania z generatora tekstu, backlink checkera.

7. Jest synonimizer tekstów (bazę synonimów można samemu rozszerzyć).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wmp3 - chodzi o powierzchnię? Jeśli tak to sprawdź czy czasem nie zbierasz obrazków z ocr (jeśli masz ocrdl - wyłącz walidację w zakładce konfiguracji i wyczyść katalogi validornot w katalogach ocra) oraz folder cookies (można spokojnie wszystkie usunąć).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz ocrDL to w tym katalogu, a jeśli nie to nie masz tego i nie musisz szukać.

Jeśli chodzi o zużycie ram: gdzie masz dodawarkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz do mnie na mail, podeślij zrzuty crona, info czy używasz ocr, jak wygląda plik speed.php, ile dziennie wpisów wysyłasz... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności